10 خبر موسیقایی

خبر های جدید

7 قطعه به خوانندگی فریدون اخیرا به صورت غیر رسمی پخش شده است بازگشت نام این آلبوم است که ای وطن زیباترین آهنگ این مجموعه می باشد .

*اخیرا 2 آلبوم به نام کفتر چاهی و عاقبت عشق به صورت غیر رسمی از محسن چاوشی پخش شده است صدای چاوشی شباهت زیادی به سیاوش قمیشی دارد.

 

*آلبوم مشکی رنگه عشقه رضا صادقی از طرف ارشاد رد شد تا صادقی آلبومی جدید به نام کما را آماده کند.

 

* به احتمال زیا د نام آلبوم آینده شادمهر عقیلی آبروریزی خواهد بود .

 

* محمد اصفهانی آلبوم جدید خود را با 7 آهنگ آماده کرد ترانه هایی از استاد معلم – کاکایی – اکبر آزاد و ترانه مکرم در این آلبوم قرار دارد.

 

* ترانه بوی سیب که در مورد شهدا است و فریدون و مهرزاد اصفهانی پور آن را با موسیقی بهروز صفاریان اجرا کرده اند از تلویزیون پخش شد .

 

آلبومی جدید از شهرام ساجدی به نام عهد شکن اخیرا منتشر شده است که تمام آهنگ های آن ساخته ی شادمهر عقیلی است و امیر قدیانی و عماد نکویی آن را تنظیم کرده اند.

 

* آهنگ هشتم محشر یا همان دی جی مریم اخیرا پخش شده که قبلا پخش نشده بود این آهنگ در سبک بستکی ساخته شده است گرچه به نظر می رسد آهنگ به صورت ناقص اجرا شده است .

 

* آلبوم جدید خشایار اعتمادی به نام عاشقی هرکی هرکی شد با آهنگ سازی خودش و تنظیم نوید سپهر به زودی منتشر می شود .

 

·                                                                                                     * * کاست های جدید * * *

ساز مخالف = مجتبی کبیری

هیشکی منو دوست نداره = وحید حاجی تبار

عشق خیالی = پوریا ایرج پناه

آینه دق = حمید اصغری

سادگی = امید حجت

وسوسه = آرمین

اینم عشقی که می خواستی = فرشید حسینی

گلخنده ها = سیامک و سیاوش صفری

با من بمون = سیامک خسروانی

خوش رکاب = علی خلج

شیک و پیک = غلامرضا صنعتگر

رد پا = رضا روح پور

دخیل = حمید رضا گلشن

نوید عاشقی = هومن ادهمی

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
حسام

سلام . خوبی ؟ وبلاگ باحالی داری . موفق باشی . من خيلی موسيقی دوست دارم . البته نه فقط پاپ . بلکه رپ و ... . به من هم سر بزن . کاری نداری؟ خداحافظ ...