از روایت رئیسی از دیدار با خوانندۀ غیرمجاز تا انتشار نماهنگ ضربۀ دوازدهم

روایت حجّت الاسلام رئیسی از دیدار با خوانندۀ غیرمجاز/ واکنش امیرحسین مقصودلو (تتلو) به اظهارات حجّت الاسلام رئیسی دربارۀ او/ به مناسبت سالروز قیام مسجد گوهرشاد علیه کشف حجاب رضاخانی: نماهنگ «ضربۀ دوازدهم» و قطعۀ «محترم بانو» منتشر شدند

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

روایت حجّت الاسلام رئیسی از دیدار با امیرحسین مقصودلو(تتلو):

کاری که با این خواننده کردند «حرام بیّن» بود

 

 

 

 

موسیقی 2002: «حجت الاسلام سیّد ابراهیم رئیسی»، تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با مدیران عامل برخی خبرگزاری‌های درباره دیدارش با امیرحسین مقصودلو(تتلو)، خواننده غیرمجاز گفت: بالاخره بخشی از مردم را از آنچه که خودشان هم می دانستند بی اساس است ترساندند و با این اقدام فضای روانی کشور را تحت تأثیر قرار دادند. یک نمونه برای این موضوع، همان جوان، آقای مقصودلو بود. خب، ایشان را در نمازخانه فرودگاه، درست در زمانی که برای رسیدن به پرواز عجله هم داشتم به من معرفی کردند و اگرچه با سابقه او آشنائی نداشتم اما گفتند علیرغم سابقه‌اش، اخیراً اشعار و ترانه هایی اثرگذاری در مورد شهدا، حجاب، مدافعان حرم و ... خوانده است و همانجا خیلی صادقانه باب صحبت کوتاهی درباره سوابق منفی گذشته‌ و اینکه از آن رویگردان بوده، باز کرد.

با اینکه بعد از نماز با عجله به سمت پرواز باید می رفتم، اما نشستم و 3 تا 4 دقیقه او را بخاطر ترانه ای که برای امام رضا (ع) خوانده بود، تحسین و تشویق کردم و رفتم. بعداٌ از دوستان شنیدم که ایشان تصویر این دیدار کوتاه را در فضای مجازی منتشر کرده و نوشته که من ابتدا از فلانی می ترسیدم ...‌ ببینید چگونه فضای روانی جامعه و جوانان را با عملیات روانی تحت تأثیر رقیب هراسی قرار داده بودند.

صدها هزار نفر تحت تأثیر این تبلیغات قرار گرفته بودند. البته گویا ایشان تاوان این اظهارنظر خود را هم داده بود. خیلی متأسف شدم وقتی شنیدم که تصاویر نامناسبی از گذشته که او از آنها اعلام برائت کرده با طراحی همان اتاق عملیات روانی به طور گسترده در فضای مجازی پخش شد. خُب، این کار خیلی زشت و حرام بیّن و اشاعه فحشاء از جوانی است که اظهار میکند من توبه کرده‌ام. این گناهی عظیم‌تر است.

خب از این دیدار معمولی هم متأسفانه برخی سوء استفاده کردند؛ شئونات فردی و اجتماعی ما به عنوان یک طلبه اقتضاء دارد که جوانان را از خود نرانیم، خصوصاً افرادی که می خواهند راه اصلاح را در پیش بگیرند. من در طول سالهای گذشته بارها در مجامع عمومی و ... با افرادی که بعضا سوابق خوبی هم نداشتند و حتی محکوم هم شده بودند، صحبت کرده‌ام و پای درد دلشان نشسته‌ام.

 

منابع: فارس و تسنیم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واکنش امیرحسین مقصودلو (تتلو) به اظهارات حجت الاسلام رئیسی دربارۀ او:

همین که ایشان راجع به من حرف می زنند برایم افتخار است چه برسد به تعریف

 

/ 0 نظر / 34 بازدید