از تازه ترین اظهارات بهنام صفوی و پزشک معالجش تا تخلف دو خواننده غیرمجاز رپ

بهنام صفوی : پزشکان خیلی چیزها را فعلا برای من منع کرده اند / واکنش مدیرکل سابق دفتر موسیقی به دو اقدام غیرقانونی : آن دو خواننده رپ مجوز نداشتند ؛ فریدون آسرایی و آن سایت موسیقی هم تخلف کرده اند

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تازه ترین اظهارات بهنام صفوی و پزشک معالجش ؛

بهنام صفوی : به این زودی کنسرت نخواهم داشت /  پزشکان خیلی چیزها را فعلا برای من منع کرده اند

دکتر باباپور : توده خوش خیم بوده است / نمی دانستم این خواننده این قدر محبوب است

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: "سید بهنام صفوی" و دکتر باباپور پزشک معالج این خواننده پاپ در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان به توضیحاتی درباره آخرین وضعیت این خواننده پاپ پرداختند.

به گزارش موسیقی 2002 ، بهنام صفوی با بیان اینکه در حال حاضر خدا را شکر در وضعیت عمومی مناسبی قرار دارم ، تصریح کرد: پزشک معالجم اعلام کرده ما توانستیم تومور را به صورت کامل خارج کنیم.

صفوی در ادامه گفت: چند روز پس از به هوش آمدن یک سری شایعات درباره بیماری ام شنیدم. اطلاعات غلط دادن جز اینکه فضا را مسموم می کند چیز دیگری ندارد. خواهش می کنم مردم پیگیر اخبار حاشیه ای و منفی و دروغین نباشند.

خواننده نام آشنای پاپ درباره زمان بازگشتش به عرصه موسیقی پاپ اعلام کرد: تا کنون مشخص نشده است که من چه زمانی می توانم به اجرای کنسرت بپردازم ولی چیزی که معلوم است این است که به این زودی نیست. پزشکان خیلی چیزها را فعلا برای من منع کرده اند.

دکتر باباپور ، پزشک معالج صفوی نیز گفت : پاتالوژیست ها علام کرده اند که توده ، خوش خیم بوده است که ما این مورد را از قبل هم حدس زده بودیم. وی ادامه داد: رشد توده باعث شد که ما تصمیم بگیریم جراحی انجام گیرد.

دکتر بابا پور در ادامه افزود: به دلیل اینکه اضطراب کاری صفوی زیاد است باید حداقل بین یک و نیم تا دو ما صبر کند و فعالیت نداشته باشد.

پزشک معالج بهنام صفوی در پایان تصریح کرد: من نمی دانستم که این خواننده این قدر محبوب است و الان که متوجه شده ام برای من فردی دوست داشتنی است و دعای خیر مردم هم باید بدرقه راهش باشد.

موسیقی 2002 یادآور می شود ، بهنام صفوی سی ام تیرماه تحت عمل جراحی قرار گرفت و به مدت 5 ساعت عمل جراحی بر روی سر وی انجام گرفت و تومور مغزی که یک چهارم فضای مغز وی را احاطه کرده بود ، خارج گردید. پس از آن وی به مدت 3 روز در حالت بیهوشی قرار گرفت. صفوی سرانجام هشتم مردادماه از بیمارستان ترخیص شد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

واکنش مدیرکل سابق دفتر موسیقی به دو اقدام غیرقانونی :

- آرمین 2afm مجوز نداشت - فریدون آسرایی تخلف کرد - سایت پخش‌کننده موزیک ویدیو تتلو و آرمین 2afm متخلف است  -  وزارت ارشاد مکلف به برخورد قانونی با سایت متخلف و فریدون آسرایی است

 

 

 

«موسیقی 2002»: "پیروز ارجمند" ، مدیرکل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا درباره فعالیت امیر تتلو و انتشار کلیپ انرژی هسته‌ای گفت: آقای تتلو هیچگونه مجوزی از ما برای اجرا دریافت نکرده بود و اثر ایشان کاملا غیرقانونی منتشر شده و سایتی که این اثر را منتشر کرده ، متخلف است و به‌نظرم دفتر موسیقی باید تخلف سایتی که این اثر را منتشر کرده را پیگیری کند.

او همچنین درباره همکاری فریدون آسرایی و آرمین 2afm توضیح داد: آقای آسرایی مجوز پخش اثر بدون صدای آقای آرمین را از ما دریافت کرد ولی متاسفانه بعد صدای ایشان به موسیقی اضافه شد که این هم تخلف آقای آسرایی است. در زمان فعالیت من هیچ مجوزی به هیچ خواننده رپی داده نشد.

ارجمند همچنین به تخلف سایتی که اثر آسرایی و 2afm را منتشر کرد نیز اشاره کرد و گفت: من به سایتی که این اثر را منتشر کرد ، تذکر دادم اما پیگیری‌های بعدی باید از سوی وزارت ارشاد صورت بگیرد. درواقع وزارت ارشاد مکلف به برخورد قانونی با سایت متخلف و آقای آسرایی است.

مدیرکل سابق دفتر موسیقی در پایان عنوان کرد: متاسفانه این شاعبه ایجاد شده که ما به‌صورت غیرمستقیم به آرمین 2afm مجوز دادیم درحالی‌که هیچ درخواستی مبنی بر دریافت مجوز به ما ارائه نشد و ما هم هیچ مجوزی ندادیم. اگر مجوزی که من به آقای آسرایی دادم هم رجوع بشود، می‌بینید در آن هیچ مجوزی برای صدای آقای آرمین 2afm وجود ندارد و اگر هم به آن استناد کنند ، جرم دوبرابر خواهد شد چراکه نوعی جعل محسوب می‌شود.

موسیقی 2002 یادآور می شود ، موزیک ویدیو امیر تتلو با حمایت شبکه اینترنتی نصر تی وی منتشر شد. همچنین وب سایت موسیقی ما نیز هر دو اثر را به صورت عیرقانونی  منتشر ساخت و به خصوص برای موزیک ویدیو آسرایی و آرمین 2afm  پوشش رسانه ای حمایت آمیزی را نیز تدارک دید. گفتنی است ، اکثر قطعات موسیقی که از طریق این وب سایت ظاهرا مجاز منتشر می شوند غیرقانونی و فاقد مجوز هستند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/ 0 نظر / 34 بازدید