ماجرای روزنامه جام جم و وبلاگ music 2002

ماجرای روزنامه جام جم و وبلاگ music 2002

 

روزنامه جام جم در روزهای پنجشنبه ضمیمه ای به نام نسل سوم منتشر می کند که مربوط به جوانان است . صفحه هفتم این ضمیمه پاتوق نام دارد که مربوط به موسیقی است در آخرین شماره منتشر شده این نشریه در تاریخ پنجشنبه 6 مرداد 1384 شماره 56 و در بخش خبرها در کمال شگفتی مشاهده کردم که خبرهای که بنده در پست قبلی و بر روی این وبلاگ قرار داده بودم در آنجا تقریبا به طور کامل چاپ شده بود . گرچه مقداری متن خبرها تغییر داده شده بود تا کسی متوجه این مورد نشود جالب است که در انتهای خبر چاپ شده 2 مورد اشتباه که احتمالا ناشی از عجله یا کم دقتی خبرنگار نسل سوم می باشد گرچه بنده خبررا به صورت صحیح بر روی وبلاگ قرار داده بودم نکته ای که باید گفته شود این است که بنده از چاپ مطلب خود که بر روی وبلاگ قرار می دهم و اختصاصی است و  در پر تیراژترین نشریه فارسی زبان یعنی روزنامه جام جم  ابراز خوشحالی میکنم و اینکه از بین این همه وبلاگ و سایت موسیقی خبرهای این وبلاگ منتشر شود بسیار موردقبول این جانب است اما اینکه خبرنگار مربوطه بدون درج منبع خبرها را به نام خود منتشر نماید  جای گلایه و اعتراض محفوظ می باشد  در پایان : بنده به عنوان نویسنده این وبلاگ از اینکه خبرها و مطالب دیگر بنده مورد توجه قرار بگیرد بسیار خورسندم ولی حداقل منبع خبر باید ذکر شود.

 

2 آلبوم عطر نفسهات (سعید پورسعید ) و هوس ( مسعود خادم ) از آخرین کارهای است که به بازار آمده است . هر دو کارها متوسط می باشند و نتوانسته انتظار کامل اهالی موسیقی را بر آورده نماید . مخصوصا مسعود خادم که اعلام می کرد این آلبوم بهترین کار اوست درحالیکه این طور نیست و به سمت موسیقی سنتی گرایش بیشتری پیدا کرده و ترانه ها از نظر کلام دچار ضعف مفرط می باشد همچنین آلبوم سعید هم از نظر کلام بسیار ضعیف است و جالب است که همه ترانه ها از نظر شعر بسیار شبیه به هم است در این 2 آلبوم فقط شما را به شنیدن  ترانه نکنه خسته بیایی از آلبوم هوسمسعود خادم که شعر : استاد شیرازی آهنگ : مجتبی شاه علی و تنظیم : مجید رضازاده دارد  دعوت می کنم که ارزش چندبار گوش دادن را  دارد.

 

قرار است آلبوم آینده محمد اصفهانی را بابک بیات آهنگسازی می کند . بیات مدتی است که دوباره  به ایران برگشته است .

 

آلبوم غربتی جدیدترین کار یاسر است . آندره اشمیت آهنگسازی است که از آمریکا به ایران آمده تا این آلبوم را آهنگسازی کند و بهمن تیرگان کارگردان معروف لس آنجلسی هم که حدود 1 سال است به ایران آمده قرار است کلیپ های این آلبوم را بسازد.

 

فرهاد مهادیان بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا به جمع خوانندگان پیوسته نام جالب مصلوب عشق را برای آلبوم خود انتخاب کرده و پوریا حیدری  کار موسیقی را بر عهده داشته است.

 

/ 6 نظر / 7 بازدید
Alone Space Man

سلام دوست عزيز باورت نمی شه چقدر حال کردم با وبلاگت! من عاشق موزيک هستم وقتی ديدم شما چه اطلاعات جامعی در مورد موزيک داريد اصلا ديگه ذوق مرگ شدم۱ دوست عزيز بيا حتما يه نظری بده که آدرست رو داشته باشم ضمنا اگر مي شه يه توضيحاتی در مورد مدرس (خواننده سريال فصل زرد از شبکه يک و عشق گمشده از شبکه ۳ البته دومی رو فکر کنم) بدی . ديگه ادم بايد از اطلاعات ديگران استفاده کنه. دوست عزيز هر وقت آپديت کردی خبرم کن. راستی عيدت هم مبارک تا بعد.........

unknown

http://www.farrokhmusic.tk آلبوم سکوت پاييز ۸۴

موسیقی پاپ ایران

مصاحبه ی اختصاصی و گروپ اختصاصی او در : http://Groups.yahoo.com/group/FarzadFarzin و PersianPopMusic.Persianblog.com

سیامک

دوست عزیز از مطالبت لذت بردم . اسم تورو باید گذاشت فرهنگستان جامع موسیقی ایران .حال کردی . یه زحمت . اگه می تونی مطالب جدیدی راجع به محمد اصفهانی بگو . در ضمن اینم باید بگم این آقای دکتر فکر می کنه که باید تو کاستش شق القمر بکنه که اینهمه لفتش می ده . خلاصه اگه دستت بهش رسید پیغام منو بهش بده . خداحافظ

مهدی

حتما سياوش بايد بياد از ما آهنگسازی ياد بگيره!!!!!شايد دو سه تا شعر خوب هم بهش داديم!!!!مسخره بازيه تو از سياوش بدت مياد مجبوری نقدش کنی گند بزنی؟