شرایط وزارت ارشاد برای ورود خوانندگان لس آنجلسی

شرایط وزارت ارشاد برای ورود خوانندگان لس آنجلسی

 

 

روز چهارشنبه هفته گذشته روزنامه تهران امروز در گفتگویی با دکتر سید محمد حسینی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نظر وی در مورد ورود خوانندگان لس آنجلسی به کشور و شرایط فعالیت آنها را جویا شد که در ادامه این گفتگو را خواهید خواند .


چندی است که تعدادی از خوانندگان زمان ر‍ژیم گذشته در کشور حضور یافتند. آیا اطلاع دارید و واکنش شما به این حضور چیست؟

به هرحال این رفت و آمدها روال خود را دارد. آنهایی که مسئله خاصی نداشته باشند می‌توانند درخواست دهند و به کشور بازگردند اما باید به‌صورت موردی این موارد را بررسی کرد و امکان بررسی کلی در مورد ورود آنها وجود ندارد.

پس راه ورود خوانندگان زمان طاغوت به کشور باز است؟

کسانی که سوابق نامناسبی نداشته اند، احتمالا مشکلی برای ورود به ایران ندارند اما آنهایی که دارای جرم هستند نباید توقع بازگشت به ایران را داشته باشند.

چه اقداماتی از سوی ایران جرم تلقی می‌شود که شاید مانع ورود برخی خوانندگان به کشور شود؟ خوانندگی در کشورهای دیگر جرم است؟

موارد زیاد است و به عنوان نمونه برخی از آنها در رژیم صهیونیستی حضور یافتند و کنسرت اجرا کردند و انتظار دارند هر وقت خواستند به کشور بازگردند. باید بدانید کسانی که با رژیم صهیونیستی مراوده دارند و در کشتار مردم بیگناه فلسطین نفش داشتند و همکاری کردند نباید توقع داشته باشند که در ایران برای آنها فرش قرمز پهن کنند تا بازگردند.

و سایرین چه حکمی برای ورود به کشور دارند؟

کسانی که مسئله خاصی در گذشته نداشتند میتوانند مانند هر شهروند ایرانی به وطن بازگردند. ما ایرانیان زیادی در خارج کشور داریم که ورودشان به ایران آزاد است و با مانعی روبه‌رو نمی‌شوند. دستگاه‌های امنیتی وظیفه بررسی آنها را دارند.

یعنی خوانندگانی که به کشور بازمی‌گردند، اجازه برگزاری کنسرت را خواهند داشت؟

اینها می‌توانند موردی بیایند و درخواست بدهند تا سوابق و موضع گیری‌های آنها بررسی شود.

پس فردی مانند حبیب که اکنون در ایران است، می‌تواند درخواست مجوز دهد؟

اینها تک تک به ایران می‌آیند و هر کدام پرونده جداگانه دارند و پس از بررسی این پرونده‌ها می توان در مورد آنها تصمیم‌گیری کرد.

 

 

 

 

 

رضا یزدانی در کنار جرزینهو

 

 

خبر اختصاصی - روز جمعه هفته گذشته جرزینهو اسطوره فوتبال برزیل برای کارشناسی مسابقات جام جهانی فوتبال در شبکه تهران وارد کشور شد .

 این فوتبالست قدیمی تیم ملی برزیل که سابقه قهرمانی با تیم کشورش در جام جهانی فوتبال را نیز دارد در فرودگاه تهران با استقبال علاقمندان فوتبال مواجه گردید . وی پس از آن در یکی از سینماهای تهران حضور یافت و به همراه تعدادی از مردم بازی تیم برزیل در برابر هلند را مشاهده کرد .

اما نکته جالب در این باره حضور رضا یزدانی خواننده راک در کنار جرزینهو و همراهی وی از فرودگاه تا سینما بود .

 

 

 

یادی از ناصریا در کنسرت خوانندگان جوان

 

 

دو تن از خوانندگان جوان پاپ در کنسرتهای خود در تهران یاد ناصر عبداللهی خواننده فقید موسیقی پاپ را گرامی داشتند . ابتدا مهدی مدرس چند هفته پیش در نخستین کنسرت رسمی خود قطعه ( پشت این پنجره ها ) که متعلق به ناصریا می باشد را به یاد این خواننده محبوب اجرا کرد و همزمان نیز تصاویر وی پخش گردید .

همچنین بابک جهانبخش دیگر خواننده جوان پاپ در کنسرت تازه خود که به تازگی در تهران اجرا شد قطعه ( کجایی ) از آلبوم احساس را تقدیم به ناصریا کرد . در این برنامه نیز عکسهایی از خواننده محبوب پاپ به نمایش گذاشته شد .

 

 

 

 نظرسنجی

 

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.ir مراجعه نمایید.

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید