اجرای سرودهای انقلابی توسط علی تفرشی در فرودگاه مهر آباد

اجرای سرودهای انقلابی توسط علی تفرشی در فرودگاه مهرآباد

 

به مناسبت آغاز دهه فجر دیروز 12 بهمن ارکستر سمفونیک تهران به خوانندگی علی تفرشی و 70 نوازنده و گروه کر همزمان با ورود امام به کشور در فرودگاه مهرآباد سرودهای انقلابی را اجرا کردند . این ارکستر به رهبری آرش امینی به اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی ایران - گلبانگ مسلمانی - الله اکبر - ایران ایران - شهید - بوی گل و سوسن - پرواز ققنوس پرداختند . لازم به ذکر است آرش امینی رهبر گروه ارکستر رودکی پاریس می باشد که برای اجرای این برنامه به ایران آمده است . این اجرا به صورت مستقیم از شبکه اول سیما پخش شد .

سمفونی بزرگ انقلاب به آهنگسازی مجید انتظامی  که به مناسبت سی امین سال انقلاب ساخته شده است شامل ۴ بخش است که قسمتهای با کلام آن توسط  نیما مسیحا در بخش پاپ و سالار عقیلی در قسمت سنتی اجرا خواهد داشت که طی روزهای آینده گزارشی از این اجراها در این وبلاگ قرار خواهد گرفت .

به مناسبت سی امین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار است سمفونی ایران به آهنگسازی محمد رضا احمدیان و گروه کر بانوان و 29 نفر از مطرح ترین خواننده های پاپ اجرا شود که البته طی چند روز اخیر خبرهای ضد و نقیضی از این برنامه منتشر شده است به هر حال در صورت اجرا با گزارش کاملی در خدمت شما خواهم بود . حضور 29 نفر خواننده پاپ در کنار هم  که بیشتر آنها  جزو بهترین خواننده ها محسوب می شوند برای اولین بار اتفاق می افتد و اگر این کار عملی شود شاهد یک برنامه استثنایی خواهیم بود .

 

/ 3 نظر / 8 بازدید
حالگیر

سلام جات خالی بود خوب در رفتی !!!!!!!!!!! اگر در باره جلبکهای قرمز و بلائی که بر سر دریا میاره اطلاعاتی میخوای حتما بیا و نظرت را هم بگو منتظرم[گل]

حالگیر

سلام نیاز به آماده باش نیست اینجوری محترمانه تو منزل آماده ایم چون از بوی مشمئز کننده اش نمیتونیم از منزل خارج شیم[گل]