موزیک ویدیوی «صبح پیروزی» به کارگردانی برادران بوشهری منتشر شد

انتشار موزیک ویدیوی «صبح پیروزی» ساخته برادران بوشهری / «جمشید جم»: قرار است با حضور جوانان یک آلبوم پاپ جمع آوری کنم / «شهرام شکوهی»: اگر پروسه تولید و انتشار یک آلبوم پاپ سه سال طول کشیده باید مطمئن باشیم که برخی از این تاخیر‌ها را خود هنرمندان اعمال می‌کنند

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ای خائنان خانه توحید ، فرعونیان خواب بی تعبیر - ای خادمان کور آمریکا ، ای کافران کهنه تکفیر / در حمایت از مردم جنگ زده یمن و بر علیه رژیم آل سعود / با موسیقی نیما علامه ، سروده ای از میلاد عرفان پور و اجرای میلاد هارونی ؛

موزیک ویدیوی «صبح پیروزی» به کارگردانی برادران بوشهری منتشر شد

 

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: موزیک ویدیوی "صبح پیروزی" درحمایت از مردم بی گناه یمن و علیه رژیم آل سعود با صدای میلاد هارونی ، خواننده جوان پاپ انقلابی منتشر شد.

به گزارش موسیقی 2002 ، موزیک ویدیوی صبح پیروزی به کارگردانی برادران بوشهری ساخته شده است. این اثر به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی - هنری دلصدا و با همکاری شبکه اینترنتی نصر تی وی تولید شده است.

ساخت ملودی و تنظیم قطعه صبح پیروزی برعهده نیما علامه بوده و میلاد عرفان پور شعر آن را سروده است.

گفتنی است ، میلاد هارونی خواننده جوان 21 ساله ای است که از سال گذشته به جریان موسیقی پاپ انقلابی پیوسته است. وی تا کنون بیش از 10 اثر موسیقایی را اجرا نموده است.

به گزارش موسیقی 2002 ، موسسات فرهنگی هنری که برای تولید چنین آثار موسیقایی که دارای مضامین ارزشی هستند هزینه هایی قابل توجه صرف می کنند شایسته است از خواننده هایی حرفه ای ، توانمند و خوش صدا در بخش اجرا استفاده کنند که خروجی نهایی اثر در وضعیت مطلوب تری باشد و در نهایت چنین قطعاتی با بازخورد بهتری مواجه شوند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

«جمشید جم» ، خواننده یاردبستانی من اعلام کرد:

یک قطعه تازه به یاد کودکان و مادران فلسطینی اجرا کرده ام / قرار است با حضور جوانان یک آلبوم پاپ جمع آوری کنم

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: "جمشید جم" ، خواننده باسابقه پاپ در گفت و گویی با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان درباره فعالیت‌های خود در حوزه‌ی رادیو و موسیقی اظهار کرد: در حال حاضر کاری برای واحد نمایش رادیو دارم که یک روایت نمایشی موسیقی است که بر اساس صدا پیشگی که روی آن انجام شده به روی آنتن می‌رود.

وی در ادامه تصریح کرد : در حوزه‌ی موسیقی، یک قطعه به یاد کودکان و مادران فلسطینی به تنظیم " محمد فرمانیان " به روی شعری از " رضا اوستا " و به سفارش بسیج هنرمندان در 2 ماه گذشته خوانده‌ام و اجرا کردم و قرار است یک آلبوم با حضور جوانان که ترکیبی از تغمه‌های ایرانی و آثار پاپ است تهیه کنیم.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

«شهرام شکوهی» در گفت و گویی اعلام کرد:

پروسه اخذ مجوز ترانه و موسیقی بیش از سه ماه نیست / زمانی که می‌بینیم پروسه تولید و انتشار یک آلبوم پاپ سه سال طول کشیده باید مطمئن باشیم که برخی از این تاخیر‌ها را خود هنرمندان اعمال می‌کنند

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: "شهرام شکوهی" در گفت و گو با روزنامه صبا درباره وضعیت اخذ مجوز موسیقی اظهار کرد: واقعیت این است که دشواری چندانی در زمینه گرفتن مجوز برای انتشار آلبوم پاپ وجود ندارد و به این شکل نیست که به خاطر اخذ مجوز آلبومی در صف انتشار بماند. معمولا طولانی شدن پروسه جمع آوری و انتشار آلبوم، به خود گروه و اتفاقات داخلی آن‌ها مربوط می‌شود. چرا که یک و یا دو هفته پس از اقدام گروه برای اخذ مجوز ترانه‌ها از وزلرت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وضعیت مشخص می‌شود. یا ترانه‌ها مجوز می‌گیرند یا تعدادی از آن‌ها در صورت اصلاح مجوز می‌گیرند و یا برخی ترانه‌ها، باید جایگزین شوند. در نهایت این جایگزینی‌ها بیش از دو و یا سه ماه طول نمی‌کشد و در واقع پروسه اخذ مجوز ترانه و موسیقی بیش از سه ماه نیست.

وی در ادامه تصریح کرد : البته برخی مواقع پیش می‌آید که کل یک آلبوم، هم از نظر ترانه‌ها و هم از لحاظ موسیقی برای اخذ مجوز به تغییرات نیاز پیدا می‌کند. در این صورت زمانی بیش از سه ماه مورد نیاز است اما زمانی که می‌بینیم پروسه تولید و انتشار یک آلبوم پاپ سه سال طول کشیده باید مطمئن باشیم که برخی از این تاخیر‌ها را خود هنرمندان اعمال می‌کنند. به طور معمول، گرفتن مجوز برای موسیقی پاپ چندان زمان بر نیست چرا که بالاخره همه اهالی موسیقی خط قرمز‌ها را می‌شناسند و آن‌ها را رعایت می‌کنند.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/ 1 نظر / 115 بازدید
ali

ممنون نمیدونم دلیل کم کاری جمشید جم چه بوده دوستی می گفت قبل از انقلاب 3 آلبوم داشته که مطمئن نیستم صحت داشته باشه. ضمنا اگه خبری از استاد کوروش یغمایی دارید بدید اصلا ما نگران استاد هستیم.