5 خبر موسیقایی از نوع پاپ

5 خبر موسیقایی از نوع پاپ 

 

 

این شبها برنامه پرواز 1404 ویژه سالگرد انقلاب به صورت زنده از شبکه تهران پخش می شود . مجریان این برنامه که از سه نسل مختلف هستند به ترتیب هوشنگ توکلی ، ایلیا منفرد و محسن افشانی می باشند .  روند برنامه بدین صورت است که هر مجری به صورت مجزا با یک وزیر مصاحبه می کند .

ایلیا منفرد خواننده ترانه معروف گل ارکیده که مدتهاست آلبومی را روانه بازار نکرده اجرای مناسبی در این برنامه دارد . جالب است بدانید که منفرد تا امروز 5 تله فیلم را نیز کارگردانی کرده است . پرواز ققنوس ، ما چهار نفر ، روژان ، می دانم که می آیی و برگ وباد فیلمهایی هستند که توسط وی ساخته شده است . منفرد در فیلم تازه  خود با نام برگ وباد تیتراژ پایانی را نیز اجرا کرده است .

 

 

در ادامه پیوستن خوانندگان داخل کشور به شرکتهای لس آنجلسی چند خواننده دیگر نیز به این جمع افزوده شدند .

حمید راستی خواننده ای که چند سال به صورت حرفه ای مشغول این کارمی باشد مدتی است در یکی از کاباره های معروف دبی به خوانندگی می پردازد . وی که سابقه همکاری با دکتر چراغعلی را دارد یکی دوبار در تلویزیون نیز کارهای خود را اجرا کرده است . راستی اولین آلبوم خود را به آهنگسازی امیر فتحی از طریق شرکت mzm آمریکا پخش خواهد کرد .

همچنین خواننده جدیدی با نام بهروز فرهاد آلبومی را در ایران  با نام خواب به آهنگسازی بابک زرین تهیه کرده و آن را به شرکت ترانه در لس آنجلس واگذار کرده است .

گروه سه نفره بروبکس همانند آلبوم قبلی کار جدید خود را از طریق شرکت آونگ در آمریکا پخش خواهد کرد . البته ماهیت کارهای این گروه به صورتی است که قادر به دریافت مجوز به هیچ عنوان نخواهند بود . این گروه در زمینه ساختن کلیپ به خصوص کارهای طنز تبحر دارند و چندین کار تولید کرده اند .

 

 

 

نیلوفر لاری پور ترانه سرا ، که مدتی است به عنوان خبرنگار با مجله چلچراغ نیز همکاری می کند هفته گذشته بازداشت شد .

 

 

در جشنواره فیلم فجر امسال در بخش آهنگسازی دو سیمرغ اهدا شد . بهزاد عبدی ( سابقه همکاری فراوانی با خوانندگان پاپ صدا و سیما را دارد ) برای آهنگسازی فیلم آل و جان گونگ وینگ ( که پیش بینی دریافت سیمرغ توسط وی را پیش از این کرده بودم ) آهنگساز فیلم ملک سلیمان ، توانستند برترین های آهنگسازی شوند .

همچنین فیلم راز دشت تاران ساخته هاتف علیمردانی ( ترانه سرا ) و محمدلطفعلی دیپلم افتخار بهترین فیلمهای اول و دوم را کسب کرد .

 

 

با توجه به پایان ماه محرم و صفر تا هفته آینده ، و در بازه یک ماهه تا پایان سال تعداد زیادی از آلبومهای پاپ مجاز منتشر خواهد شد . چند تن از خوانندگان معروف نیز تا پیش از نوروز آلبوم جدید خود را وارد بازار خواهند کرد.

 

 

دوستان عزیز ، برای شرکت در نظر سنجی انتخاب برترین خوانندگان پاپ مجاز سی سال اخیر ایران به وبلاگ دیگر من به نشانی www.music82.persianblog.irمراجعه نمایید .

/ 2 نظر / 3 بازدید
محمدرضا(تبعیدی)

سلام... 1404 رو که تا حالا ندیدم... یعنی حروقت زدم کانال 5 سریع عوض کردم! کسی که اینجا به جایی نرسه دیگه اونور اب که هیچی!!! لاری پور دیگه چرا دستگیر شده!؟ به البوم شانس امیدوارم!

سامان خان

سلام...........ممنون برای اطلاعات و اخبار......... ببینیم آلبومهای تو راه چه حال و هوایی عوض میکنند....... تحول باید درونی باشه......وگرنه فرقی نمیکنه اینور یا اونور آب