گزارشی از حضور خواننده ها در ویژه برنامه های تحویل سال نو ( تلویزیون )

شادباش فراوان به مناسبت آغاز سال 1389 خورشیدی

 

 

گزارشی از حضور خواننده ها در ویژه برنامه های تحویل سال نو ( تلویزیون )

 

 

 

امسال نیز مانند سالیان گذشته شبکه های مختلف تلویزیونی ویژه برنامه هایی را به مناسبت تحویل سال نو تدارک دیده بودند .

در ویژه برنامه شبکه اول سیما که شب فیروزه ای نام داشت چند خواننده به اجرای برنامه پرداختند . ابتدا احمد نایبی دو کار آذری را پلی بک کرد . سپس مجید اخشابی در زمانهای مختلف سه قطعه جدید را اجرا کرد . سکوت مهربان ، صبح عید و قطعه شاد دیگری که آن را معرفی نکرد از جمله کارهای شنیدنی این خواننده با سابقه بودند .

علیرضا افتخاری دیگر خواننده این شبکه بود که سه قطعه که دو تا از آنها تازه بودند را اجرا کرد . هر سه قطعه ساخته فریدون خشنود بودند که شب عاشقان سروده علیرضا قزوه بود و دو ترانه دیگر توسط مرحوم شهرام دانش سروده شده اند که یکی از آنها شب کوچه ها نام داشت . از دیگر خواننده های حاضر در این ویژه برنامه می توان به محمد عبدالحسینی خواننده سنتی اشاره کرد که دو قطعه به صورت زنده اجرا کرد و خواننده کرد ، کمالی که کاری را زنده خواند .

اما در شبکه دوم هیچ خواننده ای به صورت مستقیم در استدیو حاضر نشد . البته این شبکه دو کار تازه مجید اخشابی را با کلیپهایی با حضور خواننده پخش کرد . همچنین دو قطعه با صدا و تصویر عبدالحسین مختاباد را نیزپخش نمود .

آمد نو بهار ویژه برنامه شبکه سوم بود که به خوانندگان جوان پرداخته بود . تیتراژ این برنامه با نام تو نزدیکی با صدا و تصویر خوانندگان آن : بهنام صفوی ، علی اصحابی و فرزاد فرزین دو بار در طول برنامه پخش گردید . همچنین هر سه خواننده در استدیوی برنامه نیز حاضر شدند که علی اصحابی ترانه پرسه زنون ( ستاره مشرقی ) را اجرا کرد . فرزاد فرزین قسمتی از کارهای کودکانه فرهاد و هموطن را به صورت زنده خواند . بهنام صفوی هم کار ای جان خود را اجرا کرد . همچنین این سه خواننده در ساعت دو بامداد و در انتهای این برنامه کار تو نزدیکی را دوباره در استدیوی این ویژه برنامه اجرا کردند . صفوی و اصحابی برای نخستین بار در تلویزیون حاضر شده بودند .

شبکه تهران هم سه خواننده معتبر کشور را به ویژه برنامه خود دعوت کرده بود. محمد اصفهانی ،علیرضا قربانی  و حمید حامی در طول برنامه کارهایی را به صورت زنده اجرا کردند .

 

 

 

دوستان عزیز نتایج نهایی نظرسنجی انتخاب برترین خواننده های پاپ مجاز 30 سال اخیر ایران مشخص شد . برای مشاهده جزییات این نظرسنجی به وبلاگ www.music82.persianblog.ir   مراجعه نمایید .

 

 

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
rahele

سلام دوست عزيز [گل] [گل] [گل] سال نو مبارک آموزش مسائل جنسي براي تمامي سنين مخصوصا زوج هاي نوجوان منتظرتون هستم باباي

عبدل

آهنگ فوق العاده زيباي Despina Vandi به نام Na Ti Herese . با 5 کیفیت متفاوت ... ( این آهنگ ورژن اصلی آهنگ تو نزدیکی فرزاد فرزین و بهنام صفوی و علی اصحابی که از شبکه سه سیما در ایام تحویل سال پخش شد می باشد ) 320 http://4.dl-musicbaran.com/Single/1389/Farvardin/03/03_1/Despina%20Vandi%20-%20Na%20Ti%20Herese.mp3 192 http://4.dl-musicbaran.com/Single/1389/Farvardin/03/03_1/Despina%20Vandi%20-%20Na%20Ti%20Herese%5B192%5D.mp3 128 http://4.dl-musicbaran.com/Single/1389/Farvardin/03/03_1/Despina%20Vandi%20-%20Na%20Ti%20Herese%5B128%5D.mp3 64 http://4.dl-musicbaran.com/Single/1389/Farvardin/03/03_1/Despina%20Vandi%20-%20Na%20Ti%20Herese.ogg