نامه قابل تامل حبیب به رییس جمهور

نامه قابل تامل حبیب به رییس جمهور

سایت جهان از نامه ای خبر داده است که حبیب محبیان خواننده قدیمی خطاب به دکتر محمود احمدی نژاد نوشته است .

<< به گزارش سایت جهان، حبيب در نامه خود كه به نظر مي‌رسد دليل اصلي مساعدت براي حضور وي در تهران بوده، نوشته است: اينجانب تاكنون در آهنگ هاي خود هيچگاه عليه نظام جمهوري اسلامي ايران چيزي نخوانده ام .

اين خواننده لس آنجلسي كه مسئولان هيچ پاسخي به حضور وي در تهران نداده اند در ادامه نامه مستقيم خود به رييس جمهور تاكيد كرده است: خواهشمندم به دليل وضعيت جسماني من، با بازگشتم به ايران موافقت فرماييد زيرا من از يك بيماري صعب العلاج(سرطان) رنج مي برم. >>

با آرزوی سلامتی برای این خواننده با سابقه امیدواریم وی بتواند مجوز آلبوم خود را دریافت نماید .

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

نظرسنجی تازه

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ زیر مراجعه نمایید .

www.music82.persianblog.ir

 

/ 2 نظر / 3 بازدید

من خیلی از بازگشت حبیب خوشحالم. امیدوارم که آلبومش دربیاد و کنسرت هم بذاره. اما کاش حبیب راستگو بود. او زمانی آهنگ سیاسی ضد نظام موجود خونده. کاش این رو انکار نمی‌کرد. و اگه بابت خوندن اون آهنگ‌ها- بزن باران- پشیمونه ابراز پشیمونی می‌کرد. نه اینکه انکارش کنه.

حامد

سلام خدمت شما مدیر عزیر من و پویا مدیران فنسایت (تنها سایت معتبر) حبیب هستیم من نمیدونم بر چه اساسی شما اون نامه رو تایید کردین.مطمین باشین که نامه ایی در کار نبوده -یعنی با یک نامه و گفتن مریضم اینها میگن به وطن خوش اومدی؟ این نامه یک شایعه برای بد نام کردن حبیب عزیز بوده است که کار خودش رو کرده و حتی روی شما که آگاه به مسایل روز موسیقی هستید نیز اثر گذاشته باز خوشحالیم که شما از دوستداران حبیب هستید و اگر شما نیز به مخالفت با حبیب بر میخواستید چه میشد.برای شما آرزوی موفقیت داریم.به ما هم سر بزنید اگر قرار بر نقد آلبوم حبیب گرفتید لطفا اگر بر نقد آلبوم و آقای حبیب تسلط 100 در صدد(برشخصیت حبیب به شاعران حبیب و... (که ما با چند تن از شاعران حبیب در ارتباطیم)) داشتید نقد بفرمایید اگر سوالی در مورد حبیب بود در خدمتیم و یه خواهش اینکه لطفا شما تو سایتتون به شایعات دامن نزنید با تشکر