7 خبر موسیقایی

خشایار اعتمادی که با آلبوم عاشقی هرکی هرکی شد بازگشت موفقیت آمیزی داشت قرار است به عنوان نماینده موسیقی پاپ جمهوری اسلامی ایران در مسابقات موسیقی کشورهای اسلامی که در کشور بوسنی هرزگوین برگزار شود شرکت نماید .

----------------------------------------------------------------------------

آلبوم شروع قصه اولین آلبومی است که از حمید خندان وارد بازار شده است این آلبوم از تنوع لازم برخوردار است و چند قطعه شنیدنی در آن وجود دارد مرگ قو در سال 77 اولین آلبوم خندان بود ولی هیچ گاه وارد بازار نشد.

----------------------------------------------------------------------------

کتاب مرا به خانه ام ببر کاری از یغما گلرویی به تازگی منتشر شده است این کتاب حاوی گفتگویی با ایرج جنتی عطایی ترانه سرای مقیم انگلیس می باشد و همچنین شامل ترانه های وی و نقد و مطالب  جمعی از دست اندرکاران موسیقی و سینما در این کتاب دیده می شود گرچه مصاحبه این کتاب کارچندان جالب در نیامده و مصاحبه کننده تحت تاثیر مصاحبه شونده قرار گرفته است و اگر نه می توانست یک مصاحبه چالشی ودر عین حال با جزئیات بیشتر حاصل این کار باشد شاید اگر یک خبرنگار مطلع این کار را انجام می داد حاصل آن مطلوب تر می شد ولی در هر حال یک گام مثبت در امر موسیقی به شمار می رود .

----------------------------------------------------------------------------

یکی از دوستان خواستار اخباری از دکتر اصفهانی شده اند آلبوم برکت اصفهانی مدتی است آماده پخش است و همین روزها وارد بازار می شود درآلبوم جدید وی  آهنگسازان مختلفی با وی همکاری کردند که نشان از تنوع این آلبوم دارد به محض انتشار این آلبوم نقد کاملی بر آن خواهم داشت .

--------------------------------------------------------------------------

یکی از دوستان خواستار معرفی امیر حسین مدرس شدند که مطلب زیر نگاهی است گذرا به فرد مورد اشاره : حدود  ده دوازده سال پیش برنامه ای از شبکه اول گروه کودک و نوجوان پخش می شد که مسابقه مشاعره نام داشت مجری آن برنامه همین امیر حسین مدرس بود وی پس از آن در تلویزیون به عنوان مجری کار خود را ادامه داد اخیرا در دو سریال عشق گمشده و فصل زرد به عنوان خواننده ظاهر شده که از صدایی تعلیم دیده و شنیدنی برخوردار است قرار است که آلبومی را نیز وارد بازار نماید وی در حال حاظر در برنامه ی رادیویی جمعه ایرانی و شبکه جهانی جام جم برنامه ی نوجوان ایرانی حضور دارد مصاحبه ی وی با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور شاید مهمترین کار وی در عرصه مجری گری  باشد.

--------------------------------------------------------------------------

آلبوم پاپ  کورن شادمهر در مرحله ی مسترینگ قرار دارد و از ده قطعه تشکیل شده است گرچه دو ترانه ای که از این آلبوم پخش شده کار چندان جالبی نبوده است.

---------------------------------------------------------------------------

آلبوم هایی که تازه وارد بازار شده اند:

سیروان خسروی : خیال کردی اگه بری

ایمان سروش : اندیشه ما

گروه دلتا : هارمونی صلح

محمد فراهانی : کوچه خیال

اکثر آلبوم های که این روزها وارد بازار می شوند از فقر ترانه به شدت رنج می برند .

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
pegah

سلام از سايت خوبتون تشکر می کنم.از شما خواهشی داشتم که اميدوارم جواب بديد.اگر ممکنه ادرس ايميل آقای حميد خندان را برای من ايميل کنيد.ممنونم پگاه