جدایی گوگوش و مهرداد

 گوگوش و مهرداد ازهم جدا شدند

 

 

دوستانی که خواننده این وبلاگ هستند آگاهند که در بیشتر موارد از مطالب مربوط به موسیقی پاپ داخل کشور در این وبلاگ استفاده می شود و این جا مختص موسیقی وطنی است .

اما وقتی خبر دست اول و از منبع موثقی به دستم برسد آنرا به اطلاع شما خواهم رساند.اماخبرتازه حکایت از آن دارد که بعد از چند سال همکاری گوگوش ومهرداد بالاخره این زوج هنری از هم جدا شدند. گوگوش پس از خروج از کشور در سال 79 ومهاجرت به کانادا مدتی با بابک امینی به عنوان موزسین همکاری داشت که شامل آلبوم زرتشت و کنسرتهای شلوغ آغازین وچند تک کاردیگر بود . پس از آن مهرداد آسمانی به عنوان آهنگساز و تنظیم کننده کار خود را با گوگوش آغاز کرد و تمام فعالیتهای خود را معطوف این خواننده قدیمی کرد . حتی کار به جایی رسید که چندین کار را به صورت دو صدایی با هم اجرا کردند و در کنسرتهای مختلف با هم روی صحنه می رفتندو به ترانه خوانی می پرداختند و در آخر برنامه هم پرچم شیرو خورشید را در دست گرفته و بدو بدو از صحنه خارج می شدند و با این نمایشها نوع گرایشهای سیاسی خود را هم نشان می دادند . این دو حتی لباسهای یک جور هم می پوشیدند تا همه چیز ست باشد . مهرداد از یک آهنگساز صرف خارج شده بود و در برنامه های تلویزیونی به عنوان مدافع سرسخت گوگوش از وی حمایت های گاه خنده آور می کرد .

در لس آنجلس شهری که هیچ خبری پنهان نمی ماند مدتی این خبر سر زبانها افتاد که روابط گوگوش و مهرداد از یک رابطه هنری صرف فراتر رفته و کار به جاهای باریک کشیده شده است . وقتی این خبر در شبکه های ماهواره ای پخش شد مهرداد دست به کار شد و طی چندین مصاحبه اعلام کرد که ما با هم دیگر روابط خانوادگی داریم و فیلمی کوتاه از پسرش را نشان داد و مرتب از خانواده اش صحبت می کرد که این موارد در همه مصاحبه های دیگر وی ادامه داشته است .

این در حالی بود که از لس آنجلس خبر می رسید که گوگوش و مهرداد در بوتیکی که متعلق به یکی از آنهاست ساعتهای زیادی از روز را با هم سپری می کنند . کسانی که گوگوش را خوب می شناسند بر این نکته اذعان دارند که وی در تمامی این سالها از افرادی که با آنها بوده به عنوان یک بازیچه استفاده کرده و پس از رسیدن به اهداف خود از آنها جدا شده است .

البته این بار قضیه فرق می کرد و مهرداد هم توانست حضور در کنسرتهای شلوغ را تجربه کند و هم در مرکز حاشیه و جلب توجه قراربگیرد . با انتشار آلبوم آخر این خواننده شهیار قنبری ترانه سرای اکثر کارهای وی با ابراز ناخشنودی از این آلبوم اعلام کرد که این مجموعه را حتی یکبار هم نشنیده که البته این یک اغراق بود و رابطه وی با این دو نفر مثل سابق نیست . در واقع مثلثی که قرار بود کارهای متفاوت و قوی در عرصه موسیقی انجام دهد پس از چند آلبوم و استقبال سرد مردم ودر پی اختلافات داخلی از هم پاشید . در پایان باید از دوست خبرنگاری که از لس آنجلس این خبر را اختصاصی در اختیار این وبلاگ قرار داد سپاسگزاری کنم و همچنین وی از اعتیاد خیلی از اهالی موسیقی در خارج از کشور خبر دادو اینکه گوگوش از قبل از انقلاب تاکنون اعتیاد به مواد مخدر دارد .از این به بعد باید ببینیم که گوگوش 59 ساله و مهرداد 41 ساله به چه صورت در عرصه موسیقی ظاهر خواهند شد.

 

 

رونق بازار پاپ

 

این روزها خبرهای خوبی در بازار پاپ شنیده می شود . ابتدا با انتشار آلبوم بی خوابی سعید شهروز که بار اصلی موسیقی این کار را بهروز صفاریان کشیده است پس از مدتها شنونده کاری قابل دفاع بودیم . فرزاد فرزین هم پس از سه سال با آلبوم شوک توانست حضور  دوباره ای داشته باشد . و کاری که خیلیها منظرش بودند بالاخره منتشر شد و آنهم آلبوم یه شاخه نیلوفر با صدای محسن چاووشی خواننده زیرزمینی سابق می باشد باشد که این روزها کلی طرفدار دارد . همچنین طی هفته های آینده چندین آلبوم شنیدنی دیگر منتشر خواهند شد و به نظر می رسد که در پاییز بهار موسیقی پاپ از راه رسیده است .

 

 

آخرین آلبومهای مجاز پاپ منتشر شده

 

1- بی خوابی = شعید شهروز ----- 2- شوک = فرزاد فرزین --- 3 - یه شاخه نیلوفر = محسن چاووشی

 

4- من بی تو = پیمان ---- 5- در حضور باد = محسن مفرحی---- 6- ظالم = فرخ قریب

 

/ 68 نظر / 326 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیتا

پنجما: حتی اگر هم به قول شما به خاطر خوب بودن یک خواننده در زندگی شخصیش ازش تعریف میکنیم به این خاطره که میخوایم ضعفهای کاریشو لاپوشونی بکنیم وگرنه زندگی شخصی افراد چه در ایران و چه در هر جای دنیا به خودشون مربوطه نه به من و شما! اگر ما درمورد هنرمندی صحبت میکنیم باید موضع صحبتهامون رو هم مشخص بکنیم یعنی همه باید بدونن درمورد کدوم ویژگی این شخص و چه جنبه ای از زندگیش داریم بحث میکنیم نه اینکه از موضوعات کاملا شخصی زندگیش برای خراب کردن خودش و هنرش نزد اذهان عمومی استفاده بکنیم.البته این رو درمورد سایر خواننده ها گفتم چون درمورد زندگی شخصی گوگوش هیییییییییییییچ نقطه ی ابهامی برای مردم وجود نداره و شما باید بدونین که با این حرفا عمرا نمیتونین ذره ای از محبوبیت گوگوش نزد مردم کم یکنین...!

بیتا

من فکر میکنم مشکل شما با لس آجلسیها اینه که دیگران (مسئولان فعلی مملکت ما) برچسب غیرمجاز به پیشونیشون چسبوندن. یعنی خواننده هایی رو مجاز میدونین که مسئولین فعلی این مملکت بهش اجازه ی فعالیت در ایران رو میدن در صورتیکه سخت در اشتباهین. مجاز به خواننده ای گفته میشه که اااااااجججججااااااااززززززززززهههههههه ی ورود به دددددددددلللللللللل مممممرررررررردددددددددمممممممم رو داشته باشه نه اینکه...!!! در آخر باید بگم اگر فیلم کنسرت دو هفته پیش گوگوش رو ببینین دیگه از این همه دشمنی با این نازنین دست برمیدارین چون متوجه میشین محبوبیت گوگوش بیش از اونه که حتی بتونین تصورش رو هم بکنین...! چون اون وقته که معنی کلمه ی مجاز رو تمام و کمال متوجه میشین! البته سوء تفاهم پیش نیاد من اصلا قصد جسارت ندارم فقط میخوام بهتون بگم اینقدر در برابر لس انجلسیها بیخودی موضع گیری نکنین چون اوضاع و احوال این مملکت رو که خودتون میدونین هیچ چیزی فعلا در ایران قابل پیش بینی نیست...! ممکنه همه چیز عوض بشه و اون وقته که شما میمانید و ...!!! متوجه منظورم که میشین؟!

بیتا

کنسرتهای بترکون گوگوش جوابیه به همه ی این تهمتها و دروغهایی که بهش نسبت میدین!!! لطفا تا وقت هست به خودتون بیاین! من که دیگه حتی حوصله ی سرزدن به وبلاگ شما رو هم ندارم چون مثل اینکه آب من و شما با هم توی یک جوی نمیره. پس بهتره شما راه خودتون رو برین و منم راه خودمو. گوگوش نازنین خودش با فعالیتهاش جواب همه ی حرفای شما رو میده. دیگه چه نیازی به جوابهای منه؟! تا الان هم که با شما بحث کردم فقط وقتم رو تلف کردم. چون واقعا نیازی به این همه بحث نبود. باید میذاشتم مردم خودشون قضاوت بکنن اون وقت من هم راحتتر به هدفم میرسیدم و این همه وقت خودم و شما تلف نمیشد. دیگه حتی اگه جوابمو هم بدین جوابتونو نمیدم چون حرفامون داره از اول دوباره تکرار میشه و تکرار و درجازدن برای یک طرفدار گوگوش اصلا معنی نداره. همونطور که گوگوش همیشه رو به بالا حرکت میکنه... در هر صورت این هم تجربه ی تازه ای برای من و البته برای شما بود. امیدوارم ازش درس گرفته و متنبه شده باشین.در غیر این صورت هیییییییییییییچ کاری از دست من برای شما ساخته نیست و شما میمانید و دنیای خیالی ذهن خودتون... بای

فرزاد

من متاسفم که به وبلاگ شما اومدم.خیلی بده که کسی به خواننده ای که نسل جوون طرفدارشن توهین کنه.اما اشکالی نداره.بالخره هر کس عقیده ای داره وشاید همین قدر که من گوگوشو دوست دارم،شما ازش متنفر باشی که این چیزا رو نوشتی.مهم اینه که مسالمت آمیز با هم کنار بیاییم که این حرف اصلی گوگوشه((عشق و دوستی)) من دیگه به وبلاگ شما نمیام،هر چند براتون فرقی نداره.اما از ته دل آرزوی موفقیت برای شما و همه ی جوونای هم سن خودم دارم.

محسن

اولا خدا رو شکر که گوگوش نازنین همکاری خودشو با ایشون قطع کرد بعدش باید سعیتان بی نتیجه هست چون اگه به نوع نگارشتون توجه کنید که حتما کردید سعی در نشان دادن برابری خانم گوگوش با مهرداد اسمانی دارید مسلما همه برای دیدار بانو به کنسرتها می رفتند نه برای مهرداد در لس انجلس هم که گفتید خبر ژنهان نمی مونه باید بگم این جور شایعات همیشه در مورد افراد بزرگ و مشاهیر وجود داره که خب اهمیتی هم نداره البته جالبش اینجاست که شما فرقی برای شایعات خله زنکی و خبر قائل نیستی و هیچ وقت هم این شایعات به ماهواره کشیده نشد چون فقط حرف مفت هست خبر بوتیک هم کذب محضه . آهان یعنی گوگوش از مهرداد استفاده کرده برای رسیدن به اهدافش واقعا براتون با این استدلال هاتون متاسفم اخه مهرداد کیه که گوگوش بخواد برای هدفهای بلند بالای خودش از اون استفاده کنه این که گوگوش ازدواج هایش برای رسیدن به اهدافش بوده هم دروغ ضایعی هست در مورد شهریر قنبری هم این یک اختلاف هست مثل تمام اختلافهای دیگر همون طوری که سیاوش قمیشی با اابی داره و ........... بقیه شم بعدا میگم الان باید برم

محسن

شما هم بیخود ادعای شناختن گوگوش را نداشته باشید از همین به اصطلاح اخبارتون مشخصه منبعتون همون دوست لس آنجلسی هست .......................خب دیگه چون خیلی موثق و شناخته شده هست و با توجه به گذشته ی خبر رسانی دوست لس انجلسی جای هیچ شک و شبهه ای نمی ماند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بقیه مطالب هم که از قبلی ها بیخود تر است اصلا ارزش صحبت کردن نداره... درود بر گوگوش نازنین گنج ایران زمین

حمید و محسن

در ضمن کوچولو گوگوش بیاد به تو جواب بده چه انتظاراتی داری. حتما !!!!!!!!! اینکه گوگوش این مطالبو خونده هم همان منبع موثق گفته یا همشو تنهایی خودت فهمیدی نابغه گلم قرصاتو خوردی .............حواسم نبود... نه نخوردی دیگه بعدا که خوردی جواب بده .....اخی نازی. که از همه چی خبر داری نه ..... بیشتر از اینم خودتو ضایع نکن ............... یادت نره حتما قرصاتو بخوریا

ماری

گوگوش بانوی بی رقیب موسیقی

پری

زنده باد سبک موسیقی گوگوشی[تماس]

maryam.felower.89@gmail.com

گوگوش سمبل برجسته موسیقی وهمیشه مورد تقلید دیگران[تایید]