روایت اجمالی موسیقایی از محرّم 1396

روایت اجمالی موسیقایی از محرّم 1396: از «آمار آثار منتشر شده» تا «کدام خوانندگان در هیأت های عزاداری نوحه خوانی کردند؟»/ انتشار آلبوم «سربلندان» با صدای 9 خواننده/ آلبوم «شور محرّم» با صدای حسن توزی منتشر شد/ نوحه خوانی خوانندۀ پاپ در حضور رهبر انقلاب

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از «آمار آثار منتشر شده» تا «نوحه خوانی خوانندگان در هیأت های عزاداری»؛

روایت اجمالی موسیقایی از محرّم 1396

 

 

 

 

موسیقی 2002: امسال نیز برخی اهالی موسیقی به مناسبت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایش، قطعات گوناگونی را منتشر کردند.

به گزارش موسیقی 2002، عرضۀ هفت آلبوم موسیقی با کلام و انتشار بیش از 150 تک قطعۀ موسیقایی، کارنامۀ موسیقی محرّم 1396 را تشکیل می دهد. در ضمن تعدادی از آثار موسیقی عاشورایی نیز در ماه صفر منتشر خواهد شد.

همچنین در محرّم امسال برخی خوانندگان در هیأت های عزاداری به نوحه خوانی پرداختند و بخشی از ویدئوی این اجراها نیز در فضای مجازی منتشر گردید.

به گزارش موسیقی 2002، از جملۀ این خوانندگان باید به اسامی «محسن فرّهی»، «بامداد فلاحتی»، «سیّد روح الله (آکا) صفوی»، «مجید خراطها»، «بهنام بانی»، «رضا شیری»، «امیرعبّاس گلاب»، «حمید قربانی» و «علی اکبر قلیچ» اشاره کرد. 

برخی اهالی موسیقی نیز در هیأت های عزاداری حسینی به نواختن برخی سازها پرداختند که در این زمینه می توان به ترومپت نوازی «امید حاجیلی» و نواختن دمّام توسّط «ایمان سیاهپوشان» اشاره کرد.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به مناسبت ماه محرّم، با صدای 9 خواننده، حاوی 15 قطعه و به تهیّه کنندگی حوزۀ هنری؛

آلبوم «سربلندان» منتشر شد

 

 

/ 0 نظر / 52 بازدید