افشای نامه محرمانه / وزارت ارشاد ، حامد زمانی را تهدید کرد

برگ زرین دیگری از افتخارات موسیقی ارشاد دولت یازدهم / انتشار نامه محرمانه «پیروز ارجمند» به «حامد زمانی» ؛

وقتی دولت تدبیر و امید ، خواننده شاخص موسیقی انقلابی را تهدید می کند

 

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: "حامد زمانی" ، خواننده شاخص موسیقی پاپ انقلابی در وب سایت و اینستاگرام خود نامه محرمانه ای را منتشر ساخته است که حاکی از این است که وی توسط دفتر موسیقی وزارت ارشاد دولت یازدهم تهدید به جلوگیری از اجرای برنامه زنده شده است.

به گزارش موسیقی 2002 ، حامد زمانی با تیتر "برگ زرینی دیگر از افتخارات وزارت محترم ارشاد" ، درباره این نامه می نویسد:«بعد از این همه سال کار و فعالیت و اینهمه اثر ، تهدید به جای حمایت.»

وی سپس ادامه می دهد : «قابل توجه بعضی از دوستان که منو متهم به خوندن برای مجوز می کردن.»

خواننده محبوب پاپ کشور در ادامه به نکته ویژه و قابل تاملی اشاره می کند: «علیرغم پیگیری های مکرر ، بنده هنوز هیچ مجوزی از وزارت ارشاد ندارم.»

زمانی همچنین تصریح می کند:«علاوه بر اون ، طی این سال ها هیچ تماسی حتی برای یه احوالپرسی خشک و خالی هم از این وزارتخونه نداشتم.»

زمانی در پایان می نویسد: «این نامه اواخر مدیریت آقای ارجمند به دست ما رسید… به خاطر همین بعد از استعفای ایشون پست گذاشتم.»

ان اجری الا علی الله

به گزارش موسیقی 2002  حامد زمانی که به عنوان شاخص ترین چهره موسیقی انقلابی و همچنین موفق ترین و تاثیرگذارترین خواننده پاپ کشور طی سه سال اخیر محسوب می شود در زمستان سال 1392 در جریان مراسمی که جهت تقدیر از وی انجام گرفت ، به نقل از خبرگزاری فارس ، گفته بود: چندی پیش خدمت مقام معظم رهبری حضور یافتم؛ ایشان به بنده لطف داشتند و بنده را مورد تفقد قرار دادند.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار راجع به ترانه «مرگ بر آمریکا» فرمودند که ترانه مرگ بر آمریکای شما، مرگ بر آمریکای سال 92 بود؛ شنیدم که به این کار زیاد حمله کردند، بگذار حمله بکنند که اگر حمله نمی‌کردند باید عزا می‌گرفتید؛ شما هم دلسرد نشوید و یکی دیگر هم بسازید.

زمانی ادامه داد: من با توجه به تشویق مقام معظم رهبری، کار «گزینه‌های روی میز» را ساختم و دوباره به این بهانه خدمت حضرت آقا رسیدم.

این خواننده محبوب کشورمان با اشاره به فضای حاکم در این دیدار صمیمی افزود: در آن جلسه، دوستان خدمت حضرت آقا گفتند که آقای زمانی تنها هستند و نیاز به حمایت دارند و من همان‏جا عرض کردم که نه من تنها نیستم، بلکه خدا را شکر این قضیه دارد هدایت می‌شود.

 

 

/ 2 نظر / 38 بازدید
ali

نمی دونم چرا وبلاگ شما که تنها وبلاگ درست و حسابی موسیقی بود به بیراهه رفت و تبدیل به تریبونی برای جبهه پایداری ها شد. اینکه نوشتید حامد زمانی خواننده محبوب !!!!!!! از اون حرفها بود منو یاد اون دیو مجموعه کلاه قرمزی انداخت ما که هر کی رو دیدیم و ازش خواستیم بگه از کدوم خواننده متنفره بدون فکر میگه حامد زمانی !!!!

صادق

باسلام و احترام در این زمینه چندمطلب قابل توجه است، نخست آن که در دوره یِ دولت دهـم ضمن حمایت از فعالیت هایِ حامد زمانی، مجوزهای لازم با تسریع بیشتری برای هنرمندان ارزشی منجمله زمانی اعطاء می شد و او برای نخستین کنسرت خود و سایر اجراهای مناسبتی اقدام به اخذ مجوز می کرد. دوم این که هرکس ولایتمدارتر، ارزشی تر، متعهدتر و مومن تر و باتقواتر، حتمـا مطیع قانون و قانون مدارتر، لـذا مجـوزِ قانونی، مرز بین جرم و صواب است، وقتی مجوز قانونی از سوی یک هنرمند ارزشی تا این حـد سخیف شمرده شود، نه تنها هیچ تفاوتی بین او و فلان خواننده یِ زیرزمینی وغیرمجاز وجود نخواهد داشت، بلکه جرم هنرمند ارزشی بیشتر خواهد بود. سوم آنکه اخلاق و انصاف حکم میکنداین گلایه در زمان حضور پیروز ارجمندمنتشر مبشد که مشمول گناه غیبت و افترا نشود. چهارم آنکه آیا ارزشی بودن یک هنرمند، مجوزی برای انتشار نامه محرمانه است؟ آیا اگر همه نامه های اینگونه منتشر شوندآقای زمانی ازینکه با چه کسانی بدلیل عدول از قانون در یک ردیف قرارگرفته شرمنده نخواهد شد؟ شایسته است در این زمینه به حامد زمانی هشدار داده شود تا این هنرمند ارزشی به بیراهه کشیده نشود.