از انتشار دو قطعه تازه حامد زمانی تا اظهار نظر عیوضی درباره مذاکرات هسته ای

انتشار دو نماهنگ تازه با صدای حامد زمانی : از «علمدار کمیل» تا «مسجد»/ «محمدرضا عیوضی»: تیم هسته‌ای اجازه تحقیر ملت ایران را نخواهند داد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همون که قتلگاهش شد کمیل اما ، نه زیر بار سازش رفت و نه تسلیم / اثری موسیقایی با محوریت شهید ابراهیم هادی ؛

نماهنگ «علمدار کمیل» با صدای حامد زمانی منتشر شد

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: نماهنگ "علمدار کمیل" با صدای حامد زمانی رونمایی و منتشر شد.

به گزارش موسیقی 2002 ، ترانه علمدار کمیل سروده پیمان طالبی است. ساخت ملودی این اثر برعهده حامد زمانی بوده و امید رهبران آن را تنظیم نموده است.

گفتنی است ، هفتم خردادماه به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) مراسم گرامیداشت 300 شهید گردان های کمیل ، حنظله و شهید ابراهیم هادی ، یکی از رزمندگان گردان کمیل در لانه جاسوسی سابق آمریکا در تهران برگزار گردید و در بخشی از آن ، نماهنگ علمدار کمیل با محوریت شهید ابراهیم هادی رونمایی شد.

تهیه کننده‌ قطعه علمدار کمیل ، ستاد مرکزی راهیان نور کشور است.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا که مسجد سنگره ، سنگر باید پر شه ، نون تموم دشمنا وقتشه آجر شه - صف نماز جلوه ی زیبای وحدته ، مسلمونا خدا همیشه با جماعته / در ایام دهه تکریم و غبارروبی مساجد و به مناسبت روز جهانی مسجد ؛

نماهنگ «مسجد» با صدای حامد زمانی منتشر شد

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: هجدهم خرداد ماه ، قطعه تازه حامد زمانی با عنوان "مسجد" در قالب یک نماهنگ منتشر شد.

به گزارش موسیقی 2002 ، در ایام  دهه تکریم و غبار روبی مساجد و به مناسبت روز جهانی مسجد ، قطعه موسیقی مسجد با صدای حامد زمانی تولید و ارائه شده است. ملودی این اثر توسط حامد زمانی ساخته شده و در ضمن نام ترانه سرا و تنظیم کننده آن اعلام نشده است.

گفتنی است ، قطعه مسجد به سفارش مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور تهیه و تولید شده است.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اظهارات «محمدرضا عیوضی» درباره مذاکرات هسته ای ؛

تیم هسته‌ای اجازه تحقیر ملت ایران را نخواهند داد /  آمریکا خودش تنها کشور استفاده کننده از بمب در جهان است     

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: "محمد رضا عیوضی" ، هنرمند شناخته شده کشورمان در گفت و گو با «نسیم» شروط 5+1 برای بازرسی های نامحدود و همیشگی از مراکز دفاعی و دسترسی به دانشمندان هسته ای کشورمان را غیر منطقی خواند و کفت: به نظرم اصلا به صلاح نیست رازهایی که برای هر کشوری جزو مسائل امنیتی و خطوط قرمز محسوب می شود در اختیار بیگانگان قرار گیرد.

این خواننده محبوب کشورمان با اشاره به زحمات تیم هسته ای کشورمان به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای قرار گرفتن ایران در قله پیشرفت منطقه و جهان اشاره کرد و افزود: سند چشم انداز کشور اشاره به این دارد که ایران باید در سال 1414 به رشد علمی مشخصی برسد و هیچ چیز نباید ایران را از جهش علمی که لیاقت آنرا دارد بازدارد.

این هنرمند عرصه موسیقی کشور تصریح کرد: دشمنان این کشور که اسرائیل و کشورهای مرتجع منطقه از جمله عربستان در راس آنها قرار دارند علاقه ای به پیشرفت ایران ندارند ولی عزت و اقتدار ما به این است که در برابر زیاده خواهیهای چند کشور زورگو مقاومت کنیم همانطور که تا به حال این مقاومت صورت گرفته و هزینه آنرا هم داده ایم.

عیوضی تعامل با جامعه جهانی را از ضروریات دنیای امروز دانست و اضافه کرد: البته امریکا و چند کشور سلطه طلب نماینده جامعه جهانی نیستند بلکه آنها سعی می کنند خود را نماینده همه جهان جا بزنند و اراده خود را بر ملتهای جان تحمیل کنند.

به گفته او عزت ما بسته به این است که بتوانیم روی پای خودمان بایستیم و البته این مسئله نافی تعامل سازنده ما با جهان نیست.

عیوضی تاکید کرد: علم قدرت زاست و اینها از توسعه علمی ایران می ترسند وگرنه خوشان می دانند که ما به فکر تولید بمب نیستیم و جالب است که امریکا به عنوان تنها کشوری که از بمب هسته ای علیه یک ملت استفاده کرده امروز مارا متهم به تولید سلاح کشتار جمعی می کند.

محدودیتهای آنها برای جلوگیری از پیشرفتهای علمی ماست و قصد دارند جهش علمی ایران را متوقف کنند و ملت ایران زیر بار این مسئله نخواهد رفت.  

او در پایان اضافه کرد: ایران تا به حال همکاری مناسبی با آژانس داشته اما قرار نیست که زیاده خواهی آنها باعث شود ما عقب نشینی نسبت به خطوط قرمزمان داشته باشیم و البته معتقدم تیم هسته ای کشورمان به این موضوع آگاهی دارند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/ 0 نظر / 53 بازدید