از مجاز تا غیر مجاز با پا پ وطنی

از مجاز تا غیر مجاز با پا پ وطنی

 

 

1-    مهدی رضوان که طی 5 سال اخیر 3 آلبوم مجاز منتشر کرده بود چند روزی است که آلبوم غیر مجاز وی با نام دختر فراری پخش شده است . آلبومی که مشخص است برای بازار غیر مجاز تهیه شده است . این خواننده بدلیل اینکه پس از چند آلبوم نتوانسته معروف شود دست به این کار زده است .محسن چاووشی هم در این کار همکاری کرده است .

 

 

2-    هومن سزاوار که یک آلبوم مجاز در بازار دارد به دلیل مجوز نگرفتن آلبوم زشت همین روزها این کار را به صورت غیر مجاز پخش خواهد کرد .

 

 

3-    حامد هاکان که تا حالا حدود 50 قطعه از وی پخش شده آلبوم را در دبی در حال آماده سازی دارد که قرار است در همان جا هم منتشر شود .

 

 

4-    بنیامین که مدتی است در سکوت کارهایخود را انجام می دهد توانست مجوز آلبوم جدیدش را بگیرد . این آلبوم به احتما ل زیاد نیمه اسفند پخش خواهد شد . این بار پیام شمس تنظیم آلبوم را انجام داده است .

 

 

5-    خدا تو را ببخشه نام جدیدترین آلبوم خشایار اعتمادی است که قرار است همین روزها برای کسب مجوز به ارشاد فرستاده شود . ملودیهای این کار از خود اعتمادی است که رسول رسولی آنها را تنظیم کرده است .

 

 

6-    بالاخره صدای محسن چاووشی در فیلم سنتوری به کارگردانی مهرجویی پخش شد اما اینکه این خواننده مجاز شود هنوز مشخص نیست .

 

 

7-    علی اصحابی که امسال آلبوم لاف عاشقی وی به صورت غیر مجاز پخش شد آلبومی را تهیه کرده و احمتال فراوان از طریق شرکت ترانه شرقی به صورت مجاز پخش خواهد شد .

 

 

8-    در حالیکه انتظار داشتیم آلبوم ساسان پاشایی مجاز منتشر شود این کار چند روزی است به صورت غیر مجاز پخش شده که البته به نظر می رسد این قطعات لو رفته باشد چون حتی نام آلبوم وبعضی از تراکها در سایتهای مختلف متفاوت است و همچنین  با توجه به کیفیت کار حیف است این آلبوم به این صورت پخش شود. چندین کلیپ وی هم از ایران موزیک پخش می شود .

 

 

9-    آلبوم 6 قطعه ای مشترک با صدای مهدی مقدم و ایمان قیاسی بزودی منتشر خواهد شد

 

 

10-                 سه آلبوم پرفروش این روزها به ترتیب = وایسا دنیا = رضا صادقی ----

 

 

 ماندگار = ناصر عبد الهی ---- نهان مکن = رضا صادقی

 

 

11-                 جدید ترین آلبومهای مجازپاپی که منتشر شده اند = نگاه = بهرام ناظری

 

کما = حمید عسکری --  هیس = رضا یزدانی – بردیا = بریا تهرانی

 

 

 

 

 

روز رفتن

 

 

روز درگذشت ناصر عبد اللهی 29 آذر = به محض انتشار این خبر تعدادی از اهالی موسیقی به بیمارستان رفتند که با هم نام آنها را مرور می کنیم = شهرام امیری – حسین متولیان – مهدی کاشی – فرمان فتحعلیان – علیرضا بلوری – کیارش حسن زاده – یاور اقتداری – علی لهراسبی – مهدی مقدم – کسری جوادی – امیر تاجیک – حامی – علی سر شار – غلام علمشاهی – محسن رجب پور – یاشار ابراهیمی – گروه ارکستر ناصریا 

 

 

/ 8 نظر / 3 بازدید
ساحل

خيلی خوب است

پيمان پاپر

سلام.وب فوق العاده باحال با اخبار داغي دارين.فقط اگه ميشه از عكس و دانلود آهنگم تو بلاگ استفاده كنين و يه رنگ و لعاب ديگه اي به وب بدين.در ضمن تو وب منم بحثهاي موسيقي هست خيلي خوشحال ميشم سر بزني. درباره آلبوم رضوان فقط اينو بگم آهنگ قطب كه تو اين آلبوم نيست از كل كاراي آلبوم قشنگتره.

ميثم

سلام . از اينکه اخبار موسيقی ايرانی رو تو وبلاگتون قرار می دين خيلی ممنون من اکثرا از وبلاگ ديدن می کنم بايد بگم وب لاگ بسيار خوبی دارين . ضمنا اگه از حامی و آلبوم جديدش خبری دارين منو هم در جريان بذارين البته اگه زحمت نباشه . مرسي

سروش

البوم سبب از شادمهر عقيلی. کاش بدونی ماتم دنيا بی تو فقط گريه ميخام کی ميدونه اين حسرتا چه کرده با روز و شبام

samira

من البوم فرزاد فرزين را می خواهم

samira

دربارهی فرزاد فرزين بيشتر بنويسيد

samira

راستی عيدتان مبارک

ساحل

خوب بود