انتشار دو نماهنگ ؛ از سربازهای بی نشونه حامد زمانی تا جمعه شهاب رمضان

تو لشکر صاحب زمانی ، اینه که واست افتخاره - مثل یه شمعی که ، انگار خاموشِ اما نور داره / اثری موسیقایی با موضوع مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج)؛

نماهنگ «سربازهای بی نشونه» با صدای حامد زمانی منتشر شد

 

 

 11377899_392162370977737_58810045_n.jpg 

 

 

«موسیقی 2002»: روز گذشته - هشتم خرداد ماه - ، نماهنگ "سربازهای بی نشونه" با صدای حامد زمانی به مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان (عج) منتشر شد.

به گزارش موسیقی 2002 ، نماهنگ سربازهای بی نشونه توسط مسعود تکاور ساخته شده است که البته خواننده اثر در آن حضور ندارد. ملودی این اثر توسط حامد زمانی ساخته شده و پیمان طالبی نیز ترانه آن را سروده است.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همیشه جمعه دلتنگه ، توی تقویم هر هفته - قراره زود برگرده ، کسی که بی خبر رفته / ارائه ای دیگر از موسسه دلصدا با موضوع انتظار حضرت صاحب الزمان (عج) ؛

نماهنگ «جمعه» با صدای شهاب رمضان مننشر شد

 

 

 

 

«موسیقی 2002»: نماهنگ "جمعه" با صدای شهاب رمضان ، خواننده نام آشنای پاپ منتشر شد.

به گزارش موسیقی 2002 ، قطعه جمعه با مضمونی درباره انتظار ظهور حضرت امام زمان (عج) توسط سیدمهران علوی کارگردانی شده است و به تازگی از طریق شبکه افق سیما به روی آنتن رفته است.

تهیه کننده این اثر موسیقایی ، موسسه فرهنگی هنری دلصدا با همکاری شبکه اینترنتی نصر تی وی است.

شهاب رمضان که خود در این نماهنگ حضور ندارد ملودی این قطعه را ساخته است. در ضمن تنظیم کننده و ترانه سرای این اثر معرفی نشده اند.

گفتنی است ، پس از موزیک ویدیو" رسول لبخند خدا" با صدای رضا صادقی ، قطعه جمعه دومین اثر تصویری محصول موسسه دلصدا در وصف حضرت صاحب الزمان (عج) است که تولید و پخش می گردد. به نظر می رسد آلبوم موسیقی گروهی که درباره حضرت مهدی موعود (ع) پیش از این با همکاری برخی خواننده های مطرح پاپ توسط موسسه دلصدا تهیه و تولید شده بود قرار است به صورت نماهنگ هایی حرفه ای ارائه شود.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

/ 0 نظر / 54 بازدید