خبرفوری ، بیژن مرتضوی خبر دستگیری اش را تکذیب کرد

لحظاتی پیش بیژن مرتضوی خواننده و نوازنده مشهور در گفتگوی مستقیم با شبکه تلویزیونی طپش در لس آنجلس خبر دستگیری خود را تکذیب کرد و اعلام کرد که هم اکنون در شهرسکرمنتو می باشد .

 اما قضیه از این قرار بود که برای اولین بار روز یکشنبه سایت حدا نیوز و سایت پارسینه که هردو هم سایتهای مشهوری نیستند خبر دستگیری این  خواننده را در فرودگاه امام در روز جمعه اعلام کردند که من هم در این وبلاگ بر طبق آن خبر کوتاه مطلبی را در همین زمینه نوشتم که البته تردیدهای نسبت به آن داشتم که در متن خبر مشهود است . همچنین سایت معتبر تابناک هم این خبر را صبح امروز اعلام کرد که بازتاب بیشتری پیدا کرد .

مرتضوی در این مصاحبه اعلام کرد که سه چهار ماه پیش در ایران بوده و دو ماه پیش هم از ایران خارج شده است . با توجه به اینکه مرتضوی هر سال به ایران مسافرت می کند و هیچ مشکلی هم برای وی تا حالا پیش نیامده بود انتشار این خبر جای تعجب داشت .

مرتضوی یکی از معدود آهنگسازان خارج کشور است که خیلی از آهنگهای  بی کلام وی از صدا و سیما پخش می شود و دو آلبوم بدون کلام وی هم پارسال به صورت رسمی البته بدون ذکر نامی از وی منتشر گردید و تصویرکمرنگی از وی هم بر روی کاوریکی از این آلبومها قابل مشاهده بود. باید مشخص شود که این دو سایت به چه دلیل این خبرکذب را منتشر کرده اند و انگیزه آنها چه بوده است .

/ 5 نظر / 6 بازدید
مدیر وبلاگ

با سلام به شما خوانندگان محترم این وبلاگ یک نفر به نام من مطلبی را در این قسمت نوشته بود که به خاطر کذب بودن آن را خذف کردم اما چون می دانم بعضی از کسانی که نمی خواهند موفقیت این وبلاگ را ببینند از این خودشیرینیها انجام می دهند لازم دیدم مطلبی را عنوان کنم . من خبرهایی راکه به صورت اختصاصی می نویسم در کنار آن عنوان اختصاصی را درج می کنم و تا حالا هم پیش نیامده که این خبرها تکذیب شود . مطالبی راکه از موزسین های خارج کشور می نویسم از منابع معتبری است که چون به آنها اعتماد لازم را دارم در این وبلاگ می نویسم از جمله خبرنگاری که ساکن لس آنجلس می باشد و چند نفر از نزدیکترین افراد به چهره های هنری . به هر حال سابقه چند ساله این وبلاگ نشان داده است که خبرها و مطالب معتبر را می نویسد که به همین خاطر بعضی از اخبار این وبلاگ در رادیوها و نشریات و سایتها و وبلاگهای دیگر مورد استفاده قرار گرفته که بعضا هم بدون ذکر منبع بوده . امیدوارم دیگر لازم نباشد بخواهم در این مورد توضیح دهم چون من کار خودم را انجام می دهم و به اطراف توجهی ندارم و اگرخواستم مطلبی رادر اینجا بنویسم به شما اطلاع خواهم داد . با تشکر از دوستان این وبلگ

علیرضا

من به اسم شما ننوشتم.اسمم علیرضاست.فکر کنم در مورد مقبولیت وبلاگ و نوشته هات دچار توهمی.(اینم حذف کن)

حامی

سلام دوست عزیز ممنون از خبرهای دست اول [گل]

حالگیر

سلام خوشحال شدم که این خبر درست نیست غالبا بعضی افراد معلوم الحال سعی در تشویش اذهان دارند مورد خردادیان هم بعلت شرکت در آن مهمانی بود وگرنه ایشان چند ماه در ایران بود و روزهای آخر دستگیر شد امیدوارم مثل همیشه در وبلاگ نویسی موفق باشی با مطلبی در مورد جام جهان نما بروزم خوشحال میشم نقد نظرتان را ببینم[گل]

سعید

تکذیبه کامل توسط من تو کانون طرفدران داده شد قبل از اینکه آقای مرتضوی مصاحبه کنن