وبلاگ هفت ساله شد

وبلاگ هفت ساله شد

 

 

 

امروز وبلاگ رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی ، همین وبلاگی که در حال حاضر شما آن را ملاحظه می فرمایید ، یا به عبارتی همان چیزی که برخی مواقع مورد خطاب قرار می گیرد یعنی« موسیقی 2002 »، هفت ساله شد . روز 23 آبان 1382 این وبلاگ آغاز به کار کرد و اکنون خوشحال و خرسندم که از امروز وارد سال هشتم می شویم .

 

تمام سعی و تلاش من درطول این سالها حفظ اعتبار وبلاگ بوده و امیدوارم توانسته باشم پایگاهخبری – تحلیلی معتبری را در موضوع موسیقی پاپ ایرانی ایجاد کرده باشم .

 

به هر حال در این مدت زمان سپری شده به صورت شفاف و صریح در مورد هنرمندان و آثار آنها بحث و قضاوت کرده ایم و سعی شده به صورت حرفه ای به آثار آنها نگاه عادلانه ای صورت بگیرد .

 

در پایان ازاظهار لطف برخی هنرمندان که به این حقیر و وبلاگ داشته اند ، سپاسگزاری می کنم و همین که نسبت به این جا نگاه خاص و حساسی دارند برای من ارزشمند است .

 

همچنین باید از مخاطبان ثابت این وبلاگ ، به خصوص دوستانی که با نظرهای حرفه ای خود منرا یاری می رسانند کمال تشکر را داشته باشم . البته تعداد زیادی از دوستان نیز تا کنون ترجیحداده اند که گمانم بمانند و از نظر دادن پرهیز نمایند که به نوع نگاه آنها نیز احترام می گذارم ، گرچه شخصا مایلم آنها نیز در بحث ها شرکت کنند .

 

پایدار و پیروز باشید .

 

مدیر وبلاگ

 

 

 

 

نظرسنجی

 

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.ir مراجعه نمایید.

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
کادر گرافیک

لطفا از نمونه کارهای طراحی گرافیک و عکاسی کادر گرافیک در آدرس زیر بازدید فرمائید www.cadregraphic.com

Sina

تبریک می گم سالروز تاسیس وبلاگ رو. من که البته جزو مخاطب های تازه به حساب میام [چشمک] اما تو همین مدت حس کردم وبلاگت واقعا موسیقایی هست و بر خلاف وب های دیگه کمتر توش غرض ورزی صورت می گیره و در واقع بیشتر دنبال متن هست تا حاشیه [چشمک]

مازیار

بهت تبریک میگم انشا الله خودت و وبلاگت120سال سرپا باشی و خوش وخرم..

سپهر

هفت سالگی وبلاگ رو تبریک میگم.من تقریبا از ماه های اول شروع فعالیت این وبلاگ همراهش بودم.و همیشه اینو میگم:وقتی سایت هایی مثل "موسیقی ما" و امثال اون وجود خارجی نداشتن من اخبار روز موسیقی رو از یه "وبلاگ" میگرفتم که خبرها و تحلیل هاش در حد یه وبسایت تخصصی بودن.اون سال ها خصوصا حدود سال 83-84 این وبلاگ شدیدا در اوج خودش قرار داشت.انتخاب بهترین های هر سال رو هیچ وقت یادم نمیره.یاد اون دوران بخیر. امیدوارم شما هم همیشه موفق باشی.

محسن

تبریک میگم. انگار چند روز قبل بود 6 سالگیتو تبریک گفتم!!!....چه عمرا زود می گذره....!