عصار - دی جی مریم

آلبوم جدید عصار تا بستان آینده منشر می شود

 

علی رضا عصار قرار بود البوم جدید خود را عید فطر منتشر کند اما در آخرین لحظات منصرف شد وحالا به گفته خود وی آلبوم جدیدش بعد از جام جهانی در مرداد آینده وارد بازار خواهد شد تمام قطعات ساخته اوست ولی در این کار اثری از فواد حجازی تنظیم کننده همیشگی کارهای او نخواهد بود .

 

 

بیا بریم

 

حتما ترانه بیا بریم از فریدون را شنیده اید . این کار که تنظیم زیبایی از شهراد غلا می دارد واز حزن عجیبی هم برخوردار است را مسعود پاک طینت سروده بود . متا سفانه این ترانه سرای جوان اوایل اسفند بر اثر سانحه رانندگی در گذشت ترانه های جدید وی را می توانید در البوم شایعه از نادر مسچی در سال جدید بشنوید . متا سفم همین .

 

 

آلبوم دی جی علی گیتور مجوز گرفت

 

به تاز گی دو آلبوم آینده زیبای یک و دو از علی مواسات یا همان دی جی علی گیتور با مجوز وارد بازار شده است . البته پیش از این هم از آهنگسازان ایرانی خارج از کشور آلبوم هایی مجوز پخش گرفته که به صورت بی کلام هستند مانند چهار البوم از بهمن باشی که به تازگی پخش شده یا کارهایی از پرویز رحمان پناه و فرزین فرهادی و فرهاد بشارتی و.... که از این نوع هستند.

 

 

آلبومهایی که در آخرین روزهای اسفند وارد بازار شد ند=

 

سوزن بان = مهدی فرجام و دکلمه ایرج نوذری  ---- یاد من باش = فرزین بابایی  

مصلوب عشق = فرهاد مهادیان ----- دخترک گل فروش = باران کمایی

دلم می خواد = بهراد شجاعی ---- شهرو خبر کنید = شروین ---- بنیامین بهادری = 85

 

 

دی جی مریم به خارج از کشور رفت

 

محشر نصر الهی یا همان دی جی مریم چند روزی است که از ایران خارج شده ودر یکی از کشورها تقاضای پناهندگی کرده است .

 وی در گفتگویی با بخش فارسی بی بی سی اعلام کرد که دو کار   جدید تهیه کرده و توانسته  آلبوم دوم را از کشور خارج کند . وی ادعا کرد در یک سال گذشته دو بار دست به خود کشی زده وحتی نمی توانسته از خانه خارج شود البته وی نگفت پس چگونه توانسته دو آلبوم خود را ضبط کند. اگر شما طی این دو سال حرفهای این فرد را پیگیری کرده باشید با تنا قض گوییهای فراوان روبه رو میشوید . ابتدا وی گفت که البوم اول به سرقت رفته وپخش شده وتا انجا پیش رفت که از طریق گوشیهای موبایل ودر کنسرت کار وی دزدیده شده ویا در مصاحبه ها افراد دیگری را به جای امیر قدیانی که کار موسیقی البوم را انجام داده بود معرفی  کرد . سپس خود را فرد مذهبی معرفی کرد که در مولودی خوانیها شرکت می کرده و می خوانده از حضرت زهرا مایه گذاشت و یه یه را همان یا زهرا دانست ولی وقتی عکسهایش در سایت بی بی سی منشر شد چیز دیگری نما یان شد دختری با آرایش غلیظ و فیگورهای مسخره مقابل دوربین . در واقع وی دختر بالا شهری وصاحب پدری پولدار بود که می خواست با این کارها خود را مطرح کند . پدرش مسئول یک مرکز فرهنگی بود و فکر فکر می کرد که می تواند دختر خود را به عنوان خواننده معرفی نماید .

 هر کشوری قانونی دارد و کسانی که در آن کشور زندگی می کنند باید به آن قانون احترام بگذارند . در ایران خوانندگی زن ممنوع است واین در حالی است که ما خواننده های مردی را داشته و داریم که هنوز مجوز خوانندگی رسمی را ندارند .

 اگر قرار بر اعطای مجوز باشد حق مسلم آنهاست که سالها در ایران زندگی کرده اند وهیچ حرف خلافی هم در مورد کشور نزده اند .فریدون فروغی و نعمت الله آغاسی تا زنده بودند مجوز نگرفتند . خواننده های قدیمی چون جواد یساری و عباس قادری هنوز پس از سالها نتوا نسته اند مجوز بگیرند.

 زنان می توانند به صورت همخوان مجوز آلبوم بگیرند تازه اگر خواننده زنی بخواهد مجوز بگیردافراد زیادتری هستند که محق تر از دختر تازه به دوران رسیده ای مثل دی جی مریم باشند مانند سیمین غانم و سودابه شمس و... به هر حال دی جی مریم به کشوری که نگفت کجاست رفته ومی خواهد پناهنده شودو آلبوم ضبط کند و بخواند . وی مختار است هر کاری از دستش بر می آید انجام دهد از ایران پاپا جون پولها را بفرستد ودختر در آنجا بخواند و برقصد . گر چه جامعه موسیقی ایرانی بیشتر جامعهای مردانه است و زنان نمی توانند خیلی موفق شوند . البته ما منتظر میمانیم ولی یک دختر بیست ساله در خارج از کشور به خیلی از جاها کشیده خواهد شد که شاید هرگز فکرش را هم نمی کرده .  

/ 3 نظر / 3 بازدید
حمزوک

اطلاع دارید که عصار چرا از انتشار آلبوم قبلیش منصرف شد ؟ چون تا جایی که میدونم این آلبوم ضبط و تقریبا آماده شده بود . آیا قرار نیست اون آهنگها در آلبوم جدید قرار بگیرن ؟

آدينه بوک

سال نو مبارک! آدينه بوک، سالي سرشار از موفقيت و سلامتي براي شما آرزو مي کند.

علي

بهارآمد و زمستاني ديگر از زندگي ما رخت بر بست. بياييد همگي در اين ايام دعا كنيم و مدينه فاضله و گمشده انساني را بار ديگر صدا كنيم. خدايا به حرمت كساني كه دوستشان داري به ما بياموز كه دل دوستدارانت را پر از اميد و رحمت نموده‌اي .. خدايا به ما بياموز كه خدمت به خلق از هر عبادتي بالاتر است.. خدايا در اين سال جديد به ما بياموز كه ... نوروز مباركباد