پشت پرده ماجرای سفر معین به ایران ؛ خبری که زود لو رفت

پشت پرده ماجرای سفر معین به ایران ؛ خبری که زود لو رفت

 

 

در پست قبلی این وبلاگ از کذب بودن سفر معین و بیژن مرتضوی طی یک ماه اخیر به کشور خبر داده شده بود و البته این نکته هم ذکر شده بود که بر اساس شنیده ها معین درخواست خود را برای فعالیت در ایران در همان خارج از کشور مطرح کرده است و به همین دلیل خبر حضور وی در ایران بر سر زبانها افتاده است .

در همین راستا رضا رشید پور مجری تلویزیونی در سایت خود این خبر را تایید کرده و با گفتگویی دوستانه که با برادر معین در تهران داشته است حقیقت این ماجرا رابیان کرده است .

رشید پوردر این زمینه می نویسد :

نخست آن که سفر آقای مرتضوی به کشورمان مسبوق به سابقه بوده و ایشان برای مراودات خانوادگی بارها به تهران آمده اند . اما صورت مساله درباره آقای معین متفاوت است . ایشان در حدود یک ماه پیش با دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن تماس گرفته و برای سفر به ایران اظهار تمایل کرده اند .

پاسخ مقامات مربوط به این درخواست مثبت بوده و حتی از این تصمیم استقبال هم کرده اند . اما در ادامه معین برای اطمینان بیشتر تضمین کافی خواسته که ظاهرا این تضمین هم به ایشان داده شده .

 انتشار زودهنگام این خبر باعث پدید آمدن واکنشهای متضاد شده و معین مجبور می شود تا برای کاستن از این هجمه در گفتگو با تلویزیون بی بی سی تمام قضیه را تکذیب کند .

جالب این است که همه ی این علاقمندی ها برای بازگشت به ایران نتیجه ملاقات برخی مقامات رسمی با چهره های سرشناس در امریکا بوده . بنابراین بر خلاف تصور عمومی دیدارهای خصوصی با آقایانی مانند حبیب و معین در تهران انجام نشده و ریشه در نیویورک دارد .

راستی چند وقت پیش برادر آقای معین را در تهران ملاقات کردم ایشان هم از دلتنگی فراوان و تمایل زیاد برادر هنرمنداشان برای بازگشت به میهن حرف می زدند . ... خیر باشد ان شاء الله .

 

پس مشخص شد که خواننده فوق قصد سفر به کشور را داشته و خبر منتشر شده چنان هم دور از واقعیت نبوده است ولی نکته مهم این است که خبر زودتر از جناب خواننده به ایران رسیده است  و به همین دلیل وی این مساله را تکذیب کرده است ولی به نظر می رسد معین طی ماههای آینده سرانجام به کشور بازخواهد گشت .

 

اما در ادامه به بخشی از خبری که سایت جهان به آن پرداخته نیز اشاره ای می کنیم :

 دیدار و گفتگو اسفندیار مشایی رئیس دفتر دکتر احمدی نژاد با نمایندگان و مسئولین شهرکرد در سفر استانی هیئت دولت به استان چهارمحال و بختیاری، حاشیه های جالبی را با خود به همراه داشت.

مشایی در جواب یکی از حضار که در مورد دیدار او با خواننده های لوس انجلسی پرسیده بود بیان کرد که:" درب اتاق من بر روی همه حتی افراد طرد شده از مملکت باز است وحتی در صورت مراجعه ی مجدد این افراد باز هم با آنها دیدار می کنیم."

 

 

تازه ترین آلبومهای پاپ مجاز منتشر شده :

 

تو راست می گی ( علی اصحابی ) = نخستین آلبوم رسمی این خواننده 26 خرداد منتشر شد .

نظرسنجی

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.irمراجعه نمایید .

 

 

/ 0 نظر / 15 بازدید