دو خواننده مجاز به جمع لس آنجلسی ها پیوستند

دو خواننده مجاز به جمع لس آنجلسی ها پیوستند

 

با توجه به حجم بالای خواننده های داخل کشوراعم از مجازو نیمه مجازو همچنین

غیرمجازتعدادی از این افراد هیچ شانسی برای موفقیت در بازار داخل متصور

نیستند وبه همین دلیل به سمت بازار خارج کشور می روند.

 پیرو این خبر دو خواننده دیگر از بازار داخلی جدا شدند . فرزام فیض که بیشتر ترانه سرایی می کرد دو سال پیش آلبوم ریسک را وارد بازار مجاز کرده بود که توفیقی بدست نیاورد به همین علت آلبومی جدید به نام رژلب را تهیه کرده و با شرکت ام زی ام قرارداد بست مدتی است که کلییپ آنچنانی از وی پخش می شود . راستی نام آلبومش چه باشکوه است .همچنین خواننده تازه کاری به نام مهدی طلوعی هم که 3 کلیپ وی از شبکه های نیمه مجاز پخش می شد با همین شرکت قرارداد بسته و کارش پخش خواهد شد. البته چندین خواننده دیگر هم به این جمع اضافه شده اند که اسامی آنها را درآینده اعلام خواهم کرد .

 

 

این سه آلبوم ارزش شنیدن دارند

 

غزل بارون با صدای حمید گلشن و موسیقی پدرام کشتکار و علیرضا افکاری

پس از آلبوم دخیل این دومین مجموعه گلشن است که نسبت به آلبوم قبلی کار

قوی تری است . صدای خواننده نرم وبه شنونده آرامش می دهد . ترانه ها و ملودیها مناسب صدای خواننده است . شاید نقطه ضعف آلبوم هم این باشد که فضای کارها شبیه هم شده و همگون است .

 

عجب دوریم از دریا توسط مازیار ظریف صنایعی خوانده شده و محسن مرشد

آهنگسازی و تنظیم قطعات را انجام داده و یغما گلرویی سراینده ترانه هاست .

خواننده از صدای پرحجمش استفاده کرده و بیشتر در گام بالا خوانده و موسیقی

متناسب با این صدا هم همراهی کننده ترانه های عاشقانه ولی جدی در این مجموعه می باشد . مرشد موزسین کم کاری است که فقط با خواننده های توانا کار می کند از وی چند ماه پیش هم آلبوم متفاوت و شنیدنی ایج با صدای حسین میری منتشرشده بود .

 

 

هفته عاشقی به خوانندگی روزبه نعمت الهی و تنظیم پیام قربانی پس از سرزمین مادری این دومین کار روزبه بعد از 5 سال است که منتشر می شود . دو کار ایران و باز آمدم فراوان از رادیو پخش می شوند . این دو قطعه به همراه کار بچه های خیابان بهترین کارهای این آلبوم هستند و دیگر آهنگها دراندازه این کارها نیستند. روزبه آلبوم آماده دیگری به نام عموزنجیر باف دارد که به گفته خودش بهترین کار اوست .

 

 

جدیدترین آلبومهای مجاز پاپ

 

1-    مردجنوبی = گروه مامبولیوا--- 2- پرونده = مهدی مقدریان

2-    اکازیون = آریا جهان میرزایی --- 4- انتخابی 1 = گلچینی از 12 خواننده

که طی سالهای اخیر آلبومهای آنها پخش شده --- 5- رویا = مرتضی رضایی

6- جای تو خالی = پیمان فلاحی   

/ 4 نظر / 6 بازدید
یوسف نیا

دوست من سلام همانطور که خودتون هم اطلاع دارید برای افزایش بیننده سایت یا وبلاگمون موتورهای جستجو خیلی مهم هستند. و یکی از روشهای فوق العاده مهم و از همه جالبتر رایگان افزایش امتیاز در موتورهای جستجو ، تبادل لینک بین سایتها و وبلاگهاست. سایت محور مشتاق تبادل لینک با شماست. به همین منظور شما می توانید با ثبت لینکتان درhttp://www.mehvar.com/link/register.aspx بطور کاملا رایگان از این مزیت استفاده کنید. همچنین خواهشمندیم متقابلا لینک http://www.mehvar.com را در وبلاگ خود با یکی از عنوانهای : سایت نیازمندیها نیازمندیها آگهی رایگان فروشگاه اینترنتی حراجی اینترنتی لینکستان قرار دهید. بدون اینکه اجباری در ثبت لینک ما داشته باشید در اولین فرصت و در سریعترن زمان لینکهای ثبت شده را تایید وارادتمان را کامل می کنیم.

زری

سلام خوبین چی بگم والله ایشالله همه چی ختم به خیر بشه یا علی

محمد

سلام وبلاگ خوبی دارید.چقدر عالی میشد اگر همه مثل شما مطلباشون کپی از سایت ها ی دیگه نبود . میخواستم ازتوت درخواست کنم اسم خواننده هایی و آلبوم های که ارزش شنیدن دارن معرفی کنید.بیشتر جاها شما از قشنگ بودن آلبوم صحبت نکردید چون واقعا بین این همه خوانندهانتخاب برای خرید یا دانلود سخته ممنون خداحافظ

بی نام

عجب دوریم از دریا رو گوش دادم عالییییییییییییییییییی بود... به همه توصیه می کنم