رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ دیدار انتخاباتی ایران موزیکی ها با مهدی کروبی

 

دیدار ایران موزیکی ها با مهدی کروبی

 

 

جمعی از خواننده های پاپ که با شبکه ی ماهواره ای ایران موزیک همکاری نزدیک دارند با مهدی کروبی نامزد انتخابات ریاست جمهوری دیدار کردند . در این دیدار انتخاباتی که توسط الیاس حضرتی رییس ستاد انتخاباتی کروبی در تهران ترتیب داده شده بود ، باربد بابایی مجری شبکه ی ایران موزیک اجرای این برنامه را برعهده داشت . در این نشست انتخاباتی افرادی چون رامتین روشن و الیاس حضرتی در انتقاد از وضعیت فرهنگی کشور به خصوص موسیقی  سخنرانی کردند و پس از آن مهدی کروبی به سوالات حضار پاسخ داد . در پایان این جلسه نیز بیانیه ای در حمایت از این نامزد انتخابات و حزب اعتماد ملی قرائت شد .

با توجه به حضور مدیران شبکه ایران موزیک در این جلسه پخش فیلم نشست فوق در آستانه ی انتخابات از این کانل ماهواره ای متصور می باشد .

اما افرادی که در این جلسه حضور داشتند و بیشتر آنها جزو خواننده های ماهواره ای محسوب می شوند عبارتند از : مجتبی شاه علی خواننده و مدیر ایران موزیک ( که به نظر می رسد نقش مهمی دربرگزاری این جلسه داشته است )– باربد بابایی – مهدی مدرس – ساسان پاشایی – نریمان – مهران مستی – حمید رضا نوری – مجید نعمتی – هومن سزاوار – علی شمس – امیر مسعود – اشکین – کیارش اشعریون – محمد مرادی – سعید سام – امیر شهیار – سامان شاکری – وحید شعبانی

طی دو روز اخیر خبری از طرف سایت اصلاحات ، طرفداران میرحسین موسوی انتشار یافته بود که با تیتر دیدار کروبی با ساسی مانکن همراه بود و در سایتها و حتی بعضی از نشریات نیز منعکس شد که به نظر می رسد همین دیدار فوق بوده است که با شیطنت سایت مزبور به این صورت بازتاب یافته بود گرچه در خبری که روزنامه ی اعتماد امروز از این نشست انخابانی منتشر کرده است نامی از خواننده ی مورد نظر نیامده است که البته همه ی این جنجالها و سانسورها ی خبری به خاطر حمایت و یا عدم پشتیبانی از کاندیداهای مورد نظر می باشد ، چراکه در خبری فقط نام یک نفر را ذکر کرده اند و در خیری دیگر اصلا نام وی نیامده است .

اینکه چرا اصلا این نشست انتخاباتی با تعدادی از خواننده ها ی بعضا غیر مجاز و مسئله دار صورت گرفته جالب توجه است اما به هر حال در آستانه ی انتخابات از این حرکتها بازهم صورت خواهد گرفت و پیش از این هم سابقه داشته است . یک شبکه ی ماهواره ای می تواند در این هنگامه نقش موثری را ایفا کند و همراه شدن با  مدیران آن امتیازهایی به همراه خواهد داشت ، گرچه همه ی این جنب و جوشها فقط مختص این روزها باشد .

در روزها و هفته های آینده در مورد حمایتهای اهالی موسیقی از کاندیداها بیشتر مطلع خواهید شد .

---------------------------------------------------------------------------------------------

مطلب زیر به درخواست نویسنده ی آن در این وبلاگ قرار گرفته است .

سلام و عرض ادب خدمت سردبیر محترم وبلاگ و بازدیدکنندگان فهیمش.
به اطلاع علاقمندان به موسیقی پاپ میرسانم:

"البوم جدید و بسیار زیبای سامان با نام"بازم کمه" به زودی همزمان با افتتاح سایت رسمی سامان در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت...متاسفانه حدود 2 ماه پیش البومی به نام پشیمون از سامان به روی سایتهای اینترنتی امد که تقلبی بود و بسیاری این البوم را به نام سامان نوشتند در حالی که سامان اطلاعی از این البوم نداشت...اهنگهایی که در البوم قلابی پشیمون به بازار عرضه شد کارهای تمرینی سامان بوده که از استودیو لو رفته و این کارها به هیچ عنوان تنظیم و اماده پخش نبود و کیفیت لازم را نیز نداشت...سامان به خاطر عشق و علاقه ای که به مردم ایران دارد البوم جدید و اورجینالش را با بهترین کیفیت به صورت مجانی و از طریق سایت رسمیش(که به زودی افتتاح میشه) در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار خواهد داد...پس منتظر باشید که سامان با البوم بسیار زیبای "بازم کمه" در راه است...

با احترام


نویسنده: فرهاد
فرهاد سردبیر سایت سامان

 

 

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ٢:۱٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸۸/٢/٢
comment نظرات () لینک