رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ آلبوم جدید ناصر عبداللهی ؟

آلبوم جدید ناصر عبداللهی ؟

 

 

دو سال از درگذشت ناصر عبداللهی می گذرد و بعد از انتشار آلبوم ماندگار هنوز مجموعه ی تازه ای از وی به بازار نیامده است و این در حالی است که بیش از 10 آلبوم منتشر نشده از این خواننده موجود می باشد .  یک سری از کارها اوایل دهه 70 در استان هرمزگان پخش شده بودند ولی به صورت کشوری منتشر نشده اند و همچنیت تعدادی از کارهای جدید این خواننده هم که شامل ضبط استدیویی ، ضبط به صورت ماکت و اجرا به همراه گیتار وجود دارد که هنوز هیچ کدام از قطعات به صورت رسمی منتشر نشده اند . البته در آلبوم یاد ناصریا با صدای اسحاق احمدی ترانه ی صدای بارون موجود بود که برای اولین بار پخش می شد که این آهنگ هم به جا مانده از آلبوم ماندگار بود و دیگرآوای نکیسا به گفته ی مدیراین شرکت کار تازه ای از ناصر برای انتشار ندارد ،  ولی غیر از این کار مشخص نیست که چرا آن همه آلبوم به صورت رسمی به دست مردم نمی رسد . در آرشیو صدا و سیما هم به اندازه یک مجموعه از عبداللهی قطعه هایی وجود دارد که بعضی از کارها به ندرت پخش شده اند و بجاست که شرکت سروش برای منتشر کردن این کارها اقدام نماید .

طی چند روز گذشته آلبومی غیر رسمی در اینترنت با عنوان عیدانه از ناصر پخش شده که شامل 9 قطعه با صدای وی می باشد که بیشتر با گیتار اجرا شده اند که از این تعداد سه چهار ترانه برای اولین بار منتشر شده اند ولی این در حالی است که پس از دو سال از آلبوم رسمی خبری نیست .

 

 

آلبوم تعقیب فرزاد فرزین که دو سال پیش به صورت غیر مجاز پخش شده بود به تازگی به صورت کامل و با افزودن دو قطعه جدید و خذف یک آهنگ و با میکس و مستر دوباره در اینترنت منتشر شده است و همچنین دو ترانه جدید با صدای این خواننده پرحاشیه هم پخش شده است . سوال اینجاست که آیا وی با زهم به فعالیتهای غیرمجاز برگشته است و می خواهد سرنوشت مهدی مقدم را پیدا کند ؟

 

 

سال 87 مانند سالیان گذشته چند نفر از اهالی موسیقی پاپ جان خود را از دست دادند که نام آنها را مرور می کنیم

طاها نخاولی خواننده ای که به همراه دو برادر دیگرش چند کلیپ هم در باکس شبکه های ماهواره ای دارند اسفند پارسال بر اثر تصادف در گذشت . همچنین سروش خرمی آهنگساز و تنظیم کننده بندر عباسی ، سیامک پیشدادیان موزسین جوان ، بابک الهی خواننده آلبوم منتشر نشده ی خواب و خیال از دیگر مرحومان امسال می باشند . یادشان گرامی

امیدوارم در سال جدید دیگر این اتفاقات تلخ در جامعه موسیقی پاپ رخ ندهد .

 

 

جدید ترین آلبومهای مجاز پاپ منتشر شده

 

غریبه آشنا = برزو ارجمند ---- با تو می مونم = گروه سون --- لایق = امیر شهرام

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ٢:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱٢/٢٦
comment نظرات () لینک