رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ زمان انتشار آلبومهای این خواننده ها ، سال 88

زمان انتشار آلبومهای این خواننده ها ، سال 88

 

 

تعدادی از مطرح ترین خواننده های پاپ آلبومهای جدید خود را در سال آینده منتشر خواهند کرد . به نظر می رسد که سال 88 یک سال پربار برای موسیقی پاپ خواهد بود . از جمله

خواننده هایی که سال 88 را برای تازه ترین آلبوم خود در نظر گرفته اند می توان به این نامها اشاره کرد : محمد اصفهانی – علیرضا عصار – قاسم افشار – حسین زمان – امیر تاجیک - مانی رهنما – نیما مسیحا – امیر کریمی – حامی – امیر چرمگر – رضا صادقی – علی لهراسبی – محمد رضا عیوضی – حمید خندان – حسین زمان و 000

این در حالی است که بیشتر این خواننده ها چندین سال است که کار تازه ای از آنها منتشر نشده است .

 

 

کنسرت بزرگ علیرضا عصار به رهبری فواد حجازی روزهای 22 و 23 اسفند و طی دو سانس در تالار بزرگ کشور اجرا خواهد شد . ترانه های آلبومهای پیشین و چند قطعه جدید توسط این خواننده به همراه ارکستر 70 نفره به اجرا در خواهد آمد .

 

چند روزی است ترانه ای با صدای بهنام صفاریان به نام غزه در اینترنت پخش شده است .

مانند کارهای گذشته بهروز صفاریان این کار را ساخته است . همچنین قطعه ی اکس پارتی که در آلبوم شبح مجوز نگرفته بود چند ماه پیش از این خواننده در فضای نت منتشر شده بود .

 

 

جدید ترین آلبومهای پاپ مجاز منتشر شده :

 

1 – فصل تازه = احسان خواجه امیری ---- 2 - باهم بخونیم = سعید عزیزی

3- خط آبی عشق = کوروش گلبازی

 

توضیح : با توجه به اینکه در ماههای محرم و صفر کار خاصی پخش نشد اما با شروع اسفند تعداد زیادی آلبوم پاپ به بازار خواهد آمد که به احتمال  زیاد آلبومهای جدید بنامین ، حمید عسکری و محسن چاووشی هم جزو این کارها خواهد بود و تا پایان سال منتشر خواهند شد .

 

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۳:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۱٢/۱
comment نظرات () لینک