رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ خبرفوری ، بیژن مرتضوی خبر دستگیری اش را تکذیب کرد

لحظاتی پیش بیژن مرتضوی خواننده و نوازنده مشهور در گفتگوی مستقیم با شبکه تلویزیونی طپش در لس آنجلس خبر دستگیری خود را تکذیب کرد و اعلام کرد که هم اکنون در شهرسکرمنتو می باشد .

 اما قضیه از این قرار بود که برای اولین بار روز یکشنبه سایت حدا نیوز و سایت پارسینه که هردو هم سایتهای مشهوری نیستند خبر دستگیری این  خواننده را در فرودگاه امام در روز جمعه اعلام کردند که من هم در این وبلاگ بر طبق آن خبر کوتاه مطلبی را در همین زمینه نوشتم که البته تردیدهای نسبت به آن داشتم که در متن خبر مشهود است . همچنین سایت معتبر تابناک هم این خبر را صبح امروز اعلام کرد که بازتاب بیشتری پیدا کرد .

مرتضوی در این مصاحبه اعلام کرد که سه چهار ماه پیش در ایران بوده و دو ماه پیش هم از ایران خارج شده است . با توجه به اینکه مرتضوی هر سال به ایران مسافرت می کند و هیچ مشکلی هم برای وی تا حالا پیش نیامده بود انتشار این خبر جای تعجب داشت .

مرتضوی یکی از معدود آهنگسازان خارج کشور است که خیلی از آهنگهای  بی کلام وی از صدا و سیما پخش می شود و دو آلبوم بدون کلام وی هم پارسال به صورت رسمی البته بدون ذکر نامی از وی منتشر گردید و تصویرکمرنگی از وی هم بر روی کاوریکی از این آلبومها قابل مشاهده بود. باید مشخص شود که این دو سایت به چه دلیل این خبرکذب را منتشر کرده اند و انگیزه آنها چه بوده است .

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/۸/٢٠
comment نظرات () لینک