رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ تله لس آنجلسی ها برای خواننده های تازه کار

تله لس آنجلسی ها برای خواننده های تازه کار

 مدتی است که اگرسری به سایتهای مخصوص دانلود موسیقی بزنید با انبوهی از خواننده ها ی تازه کارو گمنام مواجه می شوید که با ژستها و عکسهای عجیب و غریب تک آهنگ یا آلبومی تهیه کرده اند و آن را برای دانلود گذاشته اند.

 حتی خواننده هایی که پیش از این کارمجوزداربه بازار ارائه داده اند هم به این جمع پیوسته اند و قید رسمی بودن را زده اند و برای معروفیت آلبوم را روی این گونه سایتها قرار می دهند. خواننده های چون هومن سزاوار-عرشیا – رامتین دلیران – مهدی رضوان – رضا روح پور – یاسر محمودی – فرزادفرزین - بابک جهان بخش و.... از این دسته اند که البته بعضی از این خواننده هامثل دو نفر آخری مدعی بودند کارشان لو رفته ولی بقیه کاررا برای بازار غیر مجاز تولید کرده اند .

البته ما در این بخش از تک کارها صحبت نمی کنیم واز حوصله بحث ما خارج می باشد. با روی کارآمدن شبکه های ماهواره ای نیمه مجاز ابتدا خواننده هایی با این شبکه ها همکاری می کردند که پیش از این آلبومی را منتشر کرده بودند و پس از آن کلیپی تولید میکردند یا این که کاری را کلیپ می کردند که مجوز گرفته بود اما پس از مدتی ما با جمعیتی مواجه شدیم که بدون مجوز کاری را ضبط می کردند و بلافاصله کلیپی تهیه می کردند و با پرداخت پول به شبکه های یادشده چند روزی روی آنتن میرفتند وکلی ذوق می کردند. و چند ماهی است که وضعیت به صورتی در آمده که بعضی خوانند ها یک آلبوم کامل را کلیپ تصویری کرده اند وکلی هم تبلیغ آلبومی را می کنند که قرار نیست از هیچ شرکتی پخش شود .

 این افراد دو شاخه می شوند گروهی که می خواهند معروف تر شوند و پس از آن دنبال مجوز بروند که با دادن تعهدی در وزارت ارشاد مجوز می گیرند ولی پس از پخش آلبوم باز با تلویزیون های ماهواره ای همکاری می کنند وممنوع می شوند . ولی گروهی دیگراصولا کاری با مجوز ندارندو می خواهند با این کلیپ ها بتوتنند جذب شرکتهای لس آنجلسی شوند و به آنها محلق شوند .

ابتدا خبری که قرار است مخفی بماند را به اطلاع شما می رسانم . نماینده های شرکتهای لس آنجلسی در دبی به دنبال خواننده های جوان و تازه کار داخل کشور هستند البته آنهایی که کار قوی تری ارائه می دهند وبا تفکرات آنها همخوانی داشته باشند . شهبال شب پره سرپرست گروه بلک کت یکی از این افراد است. وی که از خارج کشور ناامید شده ونتوانسته خواننده های درست حسابی برای گروه خود انتخاب نماید حالا در دبی به دنبال تازه کارهای این طرف آبی است . جالب است این افراد این کارها را پنهانی انجام می دهندو نمی خواهند این فعالیتها فعلا آشکار شود. شاید خیلیها آرزو داشته باشند با شهبال کار کنندبه هر حال گروه وی کلی سابقه دارد اما به این هم باید توجه کنند که آنها در این گروه هیچ اختیار عملی ندارند برای شما تصمیم گرفته می شود که چه بخوانید و چه نخوانید در واقع شما فقط یک خوانند ه اید بخوانید هیچ کاره اید به همین طی این سالها هیچ خواننده ای نتوانسته با وی بماند . تازه این شهبال است با کلی سابقه وای به حال کسانی که گیر افراد دیگری بیفتند که معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظار آنها خواهد بود .

راستی آنها فقط به دنبال خواننده های پسر نیستند و دختران مشتری بیشتری دارند شک نکنید.شرکتهای لس آنجلسی به گفته خودشان این روزها برای هیچ خواننده جوانی هزینه نمی کنندو فقط کار آنها را پخش می کنند که این هم با پول خواننده است . پس اگر می خواهید با این شرکتها قرارداد ببندید باید آنقدر جدی و قدرتمند باشید که حرف خود را بر کرسی بنشانید و مرعوب آنها نشوید و کار خود را انجام دهید . نکند بازیچه شوید . این شرکتها دلشان برای شما نسوخته .

  آخرین آلبومهای منتشر شده سال86

 1- عجب دوریم از دریا = مازیار ظریف صنایعی 

 2- غربت = سعید پورسعید

 ۳- غزل بارون = حمید رضا گلشن 

 4- هفته عاشقی = روزبه نعمت اللهی    

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٧/٢/٢٤
comment نظرات () لینک