رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ وبلاگ هفت ساله شد

وبلاگ هفت ساله شد

 

 

 

امروز وبلاگ رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی ، همین وبلاگی که در حال حاضر شما آن را ملاحظه می فرمایید ، یا به عبارتی همان چیزی که برخی مواقع مورد خطاب قرار می گیرد یعنی« موسیقی 2002 »، هفت ساله شد . روز 23 آبان 1382 این وبلاگ آغاز به کار کرد و اکنون خوشحال و خرسندم که از امروز وارد سال هشتم می شویم .

 

تمام سعی و تلاش من درطول این سالها حفظ اعتبار وبلاگ بوده و امیدوارم توانسته باشم پایگاه خبری – تحلیلی معتبری را در موضوع موسیقی پاپ ایرانی ایجاد کرده باشم .

 

به هر حال در این مدت زمان سپری شده به صورت شفاف و صریح در مورد هنرمندان و آثار آنها بحث و قضاوت کرده ایم و سعی شده به صورت حرفه ای به آثار آنها نگاه عادلانه ای صورت بگیرد .

 

در پایان ازاظهار لطف برخی هنرمندان که به این حقیر و وبلاگ داشته اند ، سپاسگزاری می کنم و همین که نسبت به این جا نگاه خاص و حساسی دارند برای من ارزشمند است .

 

همچنین باید از مخاطبان ثابت این وبلاگ ، به خصوص دوستانی که با نظرهای حرفه ای خود من را یاری می رسانند کمال تشکر را داشته باشم . البته تعداد زیادی از دوستان نیز تا کنون ترجیح داده اند که گمانم بمانند و از نظر دادن پرهیز نمایند که به نوع نگاه آنها نیز احترام می گذارم ، گرچه شخصا مایلم آنها نیز در بحث ها شرکت کنند .

 

پایدار و پیروز باشید .

 

مدیر وبلاگ

 

 

 

 

نظرسنجی

 

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.ir مراجعه نمایید.

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٩/۸/٢۳
comment نظرات () لینک