رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ بازگشت نصراله معین ، خواننده لس آنجلسی به ایران جدی تر شد

بازگشت نصراله معین ، خواننده لس آنجلسی به ایران جدی تر شد

 

 

 

اگرچه چندی پیش خبری مبنی ‌بر دعوت از نصرالله معین در سایت‌ها منتشر شد، اما این بار یکی از اقوام نزدیک این خواننده لس آنجلسی از دعوت دوباره معین برای بازگشت به ایران خبر داده است. 

سفیر نوشت : به گفته او با توجه به شرایط پیش آمده به احتمال زیاد معین به زودی به ایران سفر خواهد کرد.

این فرد سپس در اظهاراتی به تطهیر معین پرداخته و او را فردی بسیار مذهبی، معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران و مخالف غرب معرفی کرده است.

بر اساس اظهارات این فرد، معین خمس و زکات خود را هر ساله پرداخت می‌کند، در ماه‌ها حرام و روزهای وفات کنسرت برگزار نمی‌کند و عواید برخی از کنسرت‌هایش را به یکی از موسسات خیریه معروف تهران اهدا می‌کند.

این فرد خبر داده که این خواننده لس آنجلسی از انتشار خبری مبنی بر کنسرت او در رژیم صهیونیستی بسیار ناراحت شده و تاکید کرده که برای ایرانیان کلیمی در نیویورک برنامه اجرا کرده و به سرزمین‌های اشغالی سفر نکرده است.

وی در توضیح علت خروج معین از ایران در اوایل دهه شصت گفت که این خواننده جهت مداوای چشمش از ایران خارج شده و قصد دیگری نداشته است.

به گفته او معین به علیرضا افتخاری از خوانندگان مطرح سنتی ایرانی علاقه وافر دارد و می‌خواهد با بازگشت به ایران بر روی جوانان با استعداد کار کند.

وی خاطر نشان کرده است که او برای دیدن خانواده‌اش در ایران لحظه‌شماری می‌کند و با توجه به اینکه وی فعالیتی علیه نظام نداشته و با توجه به دعوت‌های صورت گرفته هیچ مشکلی برای ورود به ایران ندارد و به احتمال زیاد در آینده نزدیک این خواننده به ایران سفر خواهد کرد.

 

 

 

 

نو نوار

 

تازه ترین آلبومهای پاپ مجاز منتشر شده :

 

1 – شب کوچه ها = علیرضا افتخاری – پنجاه و نهمین آلبوم مستقل این خواننده باسابقه به صاحب امتیازی شرکت پنج برگ هنر و پخش ایران گام 17 آبان منتشر گردید . این آلبوم در سبک پاپ – سنتی تولید شده است .

 

2 – سکوت آهنگین = گروه پرسیس ( مهران امینیان ) – نخستین آلبوم این گروه نیمه آبان توسط شرکت آوای خورشید منتشر گردید . سبک این آلبوم راک می باشد و قطعاتی به زبان انگلسی نیز در آن اجرا شده است .

 

 

 

هشدار : استفاده از مطالب این وبلاگ به هر نحو ، بدون ذکرنام وبلاگ و مدیر آن ممنوع است .

 

 

نظرسنجی

 

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعداز برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.ir مراجعه نمایید.

 

 

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱:۳٤ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۸/۱٩
تگ ها: معین
comment نظرات () لینک