رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ تایید خبر این وبلاگ ؛ درخواست رسمی حبیب برای مجوز انتشار آلبوم در ایران

تایید خبر این وبلاگ ؛ درخواست رسمی حبیب برای مجوز انتشار آلبوم

برای نخستین بار خبری در این وبلاگ منتشر شد مبنی بر اینکه حبیب خواننده قدیمی در صدد دریافت مجوز رسمی از وزارت ارشاد برای انتشار آلبوم خود در ایران است .

 پس از انتشار این خبر در این وبلاگ یک روز بعد رضا رشیدپور مجری تلویزیونی در سایت خود از دیدارهای چند باره خود با حبیب در تهران خبر داد . پس از آن در بسیاری از سایتهای خبری این موضوع بازتاب داده شد و امروز با مصاحبه خبرگزاری ایلنا با ریس دفتر موسیقی ارشاد این موضوع تایید شد . نکته عجیب این است که سایت بازتاب در اقدامی غیرحرفه ای مدعی انتشار این خبر برای اولین بار در سایت خود شده است .

ایلنا: به ‌گفته رییس دفتر موسیقی ارشاد، حبیب محبیان درخواست خود برای دریافت مجوز انتشار آلبوم را ارائه کرده است.
علی ترابی در این زمینه به ایلنا، گفت: مدتی قبل ایشان برای انتشار یک آلبوم موسیقی در داخل کشور؛ درخواستی برای دفتر موسیقی ارشاد نوشته‌اند، اما صحبتی از برگزاری کنسرت در داخل کشور نبوده است. برای اعطای مجوز به این آلبوم نیز همچون آلبوم‌های دیگر و براساس برنامه اداری؛ مطابق ضوابط عمل خواهیم کرد و درخواست ایشان درحال بررسی است.
وی در پاسخ به این سوال که علاوه بر ضوابط معمول اعطای مجوز، در این بررسی چه موارد دیگری مورد توجه دفتر موسیقی برای اعطای مجوز است، عنوان کرد: دفتر موسیقی در زمان اعطای مجوز به آلبوم‌ها مشخصا موسیقی و شعر آثار را بررسی می‌کند. البته درخصوص صلاحیت‌ افراد نیز از مراجع ذیصلاح نیز استعلام خواهد کرد. بررسی این آلبوم نیز در چارچوب‌های قانونی دفتر موسیقی انجام می‌شود و روال متفاوتی نخواهد داشت.
پیش از این «رضا رشیدپور»، مجری برنامه‌های تلویزیون از برگزاری کنسرت حبیب، خواننده لس‌آنجلسی در تهران خبر داده بود.

-----------------------------------------------------------------------------

نظرسنجی تازه

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ زیر مراجعه نمایید .

www.music82.persianblog.ir

 

 

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱:٢٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٢/۱٥
تگ ها: حبیب
comment نظرات () لینک