رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ گزارشی از حضور بنیامین در لس آنجلس

گزارشی از حضور بنیامین در لس آنجلس

 

 

حبیب به دنبال مجوز

 

 

شبکه لس آنجلسی طپش مصاحبه ای را روز جمعه با بنیامین و محسن رجب پور ( مدیر شرکت ترانه شرقی ) در بدو ورود به شهر لس آنجلس و در فرودگاه آن انجام داد .

 محسن رجب پور در این مصاحبه اعلام کرد که پیش ازاین732  کنسرت را برگزار کرده است که از این تعداد 30 کنسرت در خارج از ایران بوده است . وی همچنین از تورکنسرتهای گروه آریان و علیرضا قربانی طی ماههای آینده در آمریکا خبر داد .

 گزارشگر شبکه طپش از شایعاتی که طی چند روز اخیر در لس آنجلس در مورد این برنامه به راه افتاده نیز از رجب پور سوال کرد . شایعاتی چون :آیا همه زنان باید با روسری در این کنسرت حاضر شوند و یا اینکه آیا شما نماینده دولت هستید یا خیر ؟ . رجب پور با بیان اینکه ما شرکتی خصوصی هستیم و دولتی نیستیم به این شایعه پاسخ داد و همچنین در جواب شایعه دیگر گفت که ما در امریکا برنامه اجرا می کنیم و باید طبق قوانین این کشور عمل کنیم و این شایعه صحت ندارد . 

وی در ادامه افزود فقط اجرای روی صحنه به ما مربوط است و انصافا در کنسرتهای خارج از کشوری که تا امروز برگزار کرده ایم مردم بیشتر نسبت به خواننده های لس آنجلسی برخی موارد را رعایت کرده اند . وی در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه آیا اگر خانمی قصد عکس گرفتن با بنیامین را داشته باشد باید روسری به سر کند گفت : اصلا بنیامین بعد از برنامه در دسترس نخواهد بود که کسی بتواند با وی عکس بگیرد .

همچنین گزارشگر این شبکه در مورد سوابق موسیقایی بنیامین از وی سوال کرد و آیا سورپرایزی نیز خواهید داشت ؟ که بنیامین با بیان اینکه در این کنسرت کارهای جدید را نیز اجرا خواهم کرد از سورپرایزهایی نیز در این کنسرت خبر داد .

لازم به ذکر است نخستین کنسرت بنیامین ساعت 20 به وقت لس آنجلس 11 اردیبهشت در سالن بزرگ و معروف گیپسین امفی تیاتر که 6 هزار نفر گنجایش دارد - که برابر است با بامداد امروز- در این شهر برگزار شد .

پیش از این تعداد محدودی از خواننده های ایرانی توانسته بودند در این سالن معروف به اجرای برنامه بپردازند .

بنیامین نخستین خواننده پاپ نسل تازه موسیقی پس از انقلاب است که توانست در امریکا به اجرای برنامه بپردازد . پیش از این و در دهه 70 محمد نوری و فرهاد در این کشور برنامه های محدوتری را برگزار کرده بودند .

گروه ارکستر این خواننده از نوازنده های امریکایی تشکیل شده است و رهبر ارکستر وی پیام شمس می باشد . بنیامین بعد از این برنامه در دیگر شهرهای امریکا و کانادا به اجرای برنامه خواهد پرداخت .

طی روزهای اخیر شایعات فراوانی در مورد این کنسرت در لس آنجلس به راه افتاده بود که بیشتر این موارد از جانب رسانه های سیاسی و مغرض طرح شده بود .

 

 

حبیب به دنبال مجوز

 

 

محسن رجب پور در مصاحبه با تلویزیون طپش در خلال صحبتهای خود و در پاسخ به سوالی که آیا شما خواننده های لس آنجلسی را هم برای اجرا به ایران خواهید برد گفت : حبیب هفته پیش در تهران با من دیداری داشت . وی ادامه داد که حبیب مدتی در تهران حضور داشت و بعد از آن به لس آنجلس مسافرت کرد و اکنون دوباره به ایران برگشته است . رجب پور ادامه داد : حبیب آلبوم خوبی را آماده کرده است و در پی آن هستیم که بتوانیم مجوز این آلبوم و کنسرتهای وی را در ایران دریافت نماییم .

لازم به ذکر است که دو سه ماه پیش خبری منتشر شد مبنی براینکه حبیب محبیان با اسفندیار رحیم مشائی دیدار کرده است . پس از آن سینگلی با صدای حبیب و آیوان در تهران تولید شد و در سایتهای اینترنتی قرار گرفت . حبیب جدید ترین آلبوم خود را با همکاری هنرمندان داخلی تولید کرده و درصدد اخذ مجوز آن می باشد . وی در تلاش است بتواند این آلبوم را از طریق شرکت ترانه شرقی  به صورت مجازمنتشر نماید .

------------------------------------------------------------------------------

سایت خبر آن لاین مطلب فوق را که اختصاصی این وبلاگ می باشد در سایت خود قرار داده است :

http://www.khabaronline.ir/news-59492.aspx

لینک این گزارش در سایت لمون پرس

http://lemonpress.ir/Nsite/FullStory/?Id=22276

لینک این گزارش در سایت زمان نیوز

zamannews.ir/View.aspx?ID=890214038

لینک این گزارش در سایت دی پرس

http://daypress.ir/fa/pages/?cid=2475

لینک این گزارش در سایت پول نیوز

http://rssnews.ir/News-141700.aspx

لینک این گزارش در خبرگزاری شهر

http://shahr.ir/ViewNews.aspx?IDNews=15167

لینک این گزارش در سایت بالاترین

balatarin.com/permlink/2010/5/4/2036603

لینک این گزارش در البرز نیوز

http://www.alborznews.net/fa/pages/?cid=20838

لینک این گزارش در سایت شفاف

http://shafaf.ir/fa/pages/?cid=19911

لینک این گزارش در فردا نیوز

http://www.fardanews.com/fa/pages/?cid=109620

و بسیاری از سایتهای دیگر.

 

 

 

کنسرت بزرگ علیرضا عصار در تهران برگزار خواهد شد . این خواننده معروف پاپ در روزهای 5 – 6 و 7 خرداد و شبی دوسانس در تالار بزرگ کشور با ارکستری 60 نفره به اجرای برنامه خواهد پرداخت . عصار در این کنسرت 6 قطعه جدید را برای نخستین بار اجرا خواهد کرد . در این کنسرت که به شیوه ای متفاوت برگزار خواهد شد فواد حجازی رهبر ارکستر خواهد بود .

 

 

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی طی روزهای 5 الی 7 خرداد در تهران کنسرت بزرگی را برگزار خواهد کرد . شهرداد روحانی موزسین معروف مقیم امریکا بامداد امروز وارد تهران شد تا اعضای ارکستر را برای این کنسرت آماده نماید .

 

 

حمید حامی که قصد داشت کنسرتی را در تهران در اوایل اردیبهشت برگزار نماید به در بسته خورد .کنسرت این خواننده پاپ 4 بارمتوالی لغو شد . وی در گفتگویی خود را مظلوم ترین خواننده ایران نامید . آلبوم آی خدای حامی در همین ماه منتشر خواهد شد .

 

 

آیین گرامیداشت روز ملی خلیج فارس جمعه شب گذشته در تالار شیهید آوینی بندرعباس برگزار شد . در این مراسم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسولین محلی حضور داشتند .

در بخش پایانی این مراسم دوسمفونی اجرا شد . اولین سمفونی در قالب چکامه خلیج فارس و در سه اپیزود با شعر و ملودی های علی امیر احمدی ، در سه فصل با خوانندگی امیر احمدی ، محمد عبدالحسینی و امیر کهکشان و با تنظیم و اجرای محمد محمدعلی و میثم مروستی اجرا گردید .

موضوع دومین سمفونی به نام سمفونی خلیج فارس و اثر دکتر قره باغی بود . این سمفونی با ترانه فرزانه فرخی نژاد ، آهنگ و تنظیم علی امینی و خوانندگی اسفندیار قره باغی اجرا شد .

 

 

فرزاد فرزین خواننده پاپ در فیلم سینمایی کنسرت روی آب به کارگردانی جهانگیر جهانگیری بازی خواهد کرد . این فیلم سینمایی چهارشنبه این هفته کلید خواهد خورد .

 

 

 

تازه ترین آلبومهای مجاز پاپ منتشرشده :

 

١ – طعنه ( بهمن معروفی ) = دومین آلبوم این خواننده باسابقه هفته آخر فروردین منتشر شد .

٢ – پسران آفتاب 6 ( اشکان شاملو- پیمان ابوطالبی ) = ششمین آلبوم گروه پسران آفتاب هفته آخر فروردین وارد بازار شد .

٣ – خدا چرا عاشق شدم ( محمد حشمتی ) = دومین آلبوم این خواننده هفته آخر فروردین منتشر شد . البته این خواننده آلبوم مشترکی را نیز چند سال پیش منتشر کرده است .

۴ – نمی بخشمت ( امید کریمی ) = نخستین آلبوم این خواننده هفته آخر فروردین منتشر شد .

۵ – خیالاتی ( امیر دری ) = نخستین آلبوم این خواننده هفته آخر فروردین متشر شد .

۶ – حق با توئه ( میثم معافی ) = نخستین آلبوم این خواننده هفته اول اردیبهشت منتشر شد .

٧ – هشت ( علی اصحابی – بابک جهانبخش – محسن چاووشی – حامی – امین رستمی – علیرضا شهاب – رضا صادقی و رضا یزدانی ) = این آلبوم به مناسبت تولد امام رضا ( ع ) تولید شده است و قرار بود 8/8/88 منتشر شود که به دلیل برخی مشکلات 11 اردیبهشت وارد بازار شد .

 

 

نظرسنجی تازه

اولین و تنها وبلاگ نظرسنجی موسیقی پاپ ایرانی برگزار می کند :

دوستان گرامی ؛ جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب 10 آلبوم برتر پاپ مجاز و همچنین انتخاب تعدادی از برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ زیر مراجعه نمایید .

www.music82.persianblog.ir

 

 

 

 

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٢/۱٢
comment نظرات () لینک