رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ دیدار مقام دولتی با خواننده سرشناس لس آنجلسی

دیدار مقام دولتی با خواننده سرشناس لس‌آنجلسی

 

 

اسفندیار رحیم مشایی اخیرا با حبیب محبیان یکی از خوانندگان موسیقی که تا چند سال پیش در آن سوی مرزها به برگزاری کنسرت‌های آنچنانی مشغول بود، دیدار کرده‌است.
سایت «جهان» به نقل از «پارسا نیوز
NewsParsa
» نوشت: مشایی در دیدار خود با حبیب محبیان مطالبی را در خصوص مسایل هنری و فرهنگی مطرح کرده‌است. یک منبع آگاه به پارسانیوز گفت: «چند تن از فعالان عرصه موسیقی نیز در دیدار خصوصی مشایی و حبیب حضور داشته که هنوز خبری از جزییات، مسایل مطرح شده در این دیدار منتشر نشده ‌است.
همچنین شنیده شده است مشایی قرار است به زودی با یکی دیگر از خواننده‌های لس‌آنجلسی دیداری خصوصی داشته باشد.

 

توضیح مدیر وبلاگ : خبر فوق که به نقل از سایت پارسا نیوز منتشر شده است بازتاب فراوانی در سایتهای دیگر خبری داشته است . البته این سایت چندان مشهور نیست و به صورت قطع و یقین نمی توان خبر منتشر شده از طرف آن را تایید کرد . در متن خبر هیچ اشاره ای به مکان این ملاقات نشده است .

پارسال و در پی مشکل قلبی محمد فرزند حبیب که وی هم مدتی است به خوانندگی می پردازد قرار شد که حبیب و همسر و پسرش برای مداوای محمد به ایران مسافرت کنند که پس از هماهنگی با سفارت ایران در دبی به حبیب اجازه ورود داده نشد و محمد و مادرش وارد تهران شدند و قلب وی در بیمارستانی در تهران مورد جراحی قرار گرفت .

حدود سال ٨١ حبیب به اتفاق خانواده خود پس از سالها به ایران آمد و مدتی در کشور حضور داشت . پسر بزرگ این خواننده ساکن ایران است . حبیب محبیان جزو خوانندگانی است که در دهه ۶٠ واوایل دهه ٧٠ ترانه های تند  سیاسی ( به گفته خودش )  بر ضد نظام اجرا کرده است . این خواننده طی سالیان اخیر این رویه را عوض کرده و دیگر چنین کارهایی را نمی خواند .

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۱۱/٤
تگ ها: حبیب
comment نظرات () لینک