رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ 1+3 خواننده پاپ مجاز لس آنجلسی شدند

1+3 خواننده پاپ مجاز لس آنجلسی شدند

 

 

چند خواننده دیگر پاپ ایران به جمع لس آنجلسی ها پیوستند و قرار است آلبومهای جدید آنها از طریق شرکتهای آن طرف آبی منتشر شود .

اولین خواننده محمدرضا آزادپور است که پیش از این آلبوم هم ترانه را به صورت مجاز منتشر کرده بود . وی پس از آن چند کلیپ ساخت و بیشتر در شبکه های ماهواره ای حضور داشت . یک قطعه نیز برای صدا و سیما اجرا نمود . حال قرار است آلبوم تازه وی که بیشتر آن نیز پیش ازاین کلیپ شده بود یا در اینترنت پخش شده بود از طریق شرکت ترانه وارد بازار گردد .

سامان آراسته دومین خواننده ای است که به جمع خواننده های شرکت ترانه در لس آنجلس ملحق شده است . بازیچه نخستین آلبوم این خواننده حدود 5 سال پیش به صورت مجاز وارد بازار شد . وی طی دو سال اخیر بیشتر با عرضه کلیپهای تصویری در شبکه های ماهواره ای حضور داشته است . آلبوم جدید وی تا پایان سال از طریق شرکت ترانه در لس آنجلس منتشر خواهد شد .

اما سومین خواننده سعید مدرس می باشد . این خواننده پیش از این یک آلبوم اینترنتی منتشر کرده است . وی یک قطعه نیز برای صدا و سیما اجرا نموده است . مدرس طی سه سال اخیر بیشتر به ساختن کلیپ برای خوانندگان پاپ پرداخته است . آلبوم تازه وی با نام یک اتفاق خوب پس از ایام محرم از طریق شرکت آونگ منتشرخواهد شد .

آریا آرام نژاد خواننده دیگری است که قرار است بزودی آلبوم جدیدش به اسم اخراجی ها از طریق شرکت موزیک رکورد وارد بازار شود . وی پیش از این دو آلبوم مجاز داشته است که به صورت محدود منتشر شده اند و اصولا گمنام ترین خواننده در جمع این چند نفر محسوب می شود . وی خواننده مستند اخراج اخراجی ها ی مسعود ده نمکی می باشد .

البته این خوانندگان کماکان ساکن ابران هستند و فقط آلبومهای آنان از طریق شرکتهای لس آنجلسی منتشر خواهد شد . با توجه به کمبود خواننده های جوان در خارج از کشور و ممنوعیت پخش کلیپ خواننده های مجاز از شبکه های ماهوارهای برخی ازخوانندگان داخل کشور ترجیح می دهند به این صورت به ادامه فعالیت بپردازند .

البته باید در نظر داشته باشیم که موفقیت یک خواننده فقط در گروه کاری است که وی انجام می دهد و هر چقدر که محصول تولیدی وی از کیفیت برتری برخوردار باشد کسب موفقیت هم بیشتر خواهد بود و این جابجایی ها و اینکه آلبوم به چه صورت به دست مخاطب برسد چندان تاثیر گذار نخواهد بود . یک خواننده با یک ترک صوتی محبوب همه می شود و خواننده ای هم با دهها کلیپ تصویری و حمایت شبانه روزی شبکه های ماهواره ای به هیچ جا نمی رسد . تنها خود یک هنرمند است که جایگاه خویش را مشخص می سازد .

 

 

دوستان عزیز ، جهت شرکت در نظرسنجی انتخاب برترین خواننده های پاپ مجاز به وبلاگ www.music82.persianblog.ir مراجعه نمایید .

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/٩/٢٩
comment نظرات () لینک