رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی


+ وبلاگ 6 ساله شد

وبلاگ 6 ساله شد

 

 

وبلاگ رویدادهای موسیقی پاپ ایرانی کار خود را از روز جمعه 23 آبان 82 آغاز کرد و امروز 6 ساله شد .

زمانی که این وبلاگ متولد شد چنین وبلاگهایی بسیار کم بودند ، وبلاگهایی که منحصرا موسیقی پاپ داخل کشور را پوشش دهند . آن روزها نه خبری از سایتهای دانلود آهنگ بود ، نه اثری از خواننده های اینترنتی و زیرزمینی آنهم  به این صورت گسترده و نه حضور شبکه هایی چون ام آی تی وی و ایران موزیک و ...

به طور کل رسم نبود که در وبلاگی به موسیقی مجاز داخل کشور پرداخته شود و اگر هم چنین وبلاگهایی موجود بودند بسیار کم و محدود بودند .

به هر روی ، طی این مدت اتفاقات گوناگونی در موسیقی افتاده و امروز قابل مقایسه با 6 سال پیش نیست . تعدادی از اهالی موسیقی وبلاگ شخصی دارند و برای انبوهی از خواننده ها هم وبلاگهای تحت عنوان هوداران تشکیل شده است و خیلی هم مهم نیست که چند نفر آن خواننده را می شناسند ، از خواننده های سرشناس گرفته تا خواننده های درپیت ، همه صاحب وبلاگ شده اند .

البته هنوز هم وبلاگهای که خود تولید کننده خبر باشند و در ضمن به موسیقی پاپ داخل کشور بپردازند و حرفی برای گفتن داشته باشند محدودند .

به هر حال این وبلاگ در حالی وارد سال هفتم می شود که به عنوان یکی از قدیمی ترین وبلاگهای خبری – تحلیلی موسیقی پاپ ایران شناخته شده است و طی این سالها توانسته به تدریج و با آزمون و خطا به روند کنونی برسد و هم بتواند منبع معتبری برای علاقمندان موسیقی پاپ باشد البته اینکه چقدر در این راه موفق بوده است به نظر شما بستگی دارد .

از هنرمندان زیادی در این وبلاگ نام برده شده است و کارهای آنها مورد تحلیل و بررسی قرارگرفته است ، اگر موفق بوده اند مورد تعریف و تمجید قرار گرفته اند و اگر کار آنها در سطح قابل قبولی و یا آن چیزی که از آنها انتظار می رفت نبوده مورد انتقاد واقع شده اند و امیدوارم این انتقاد سازنده را با تخریب اشتباه نگرفته باشند .

اینجا متعلق به تمام هنرمندانی است که در حیطه موسیقی پاپ مجاز فعالیت می کنند و تا امروز این چنین بوده و در آینده هم به همین منوال خواهد بود .

از تمامی دوستانی که خواننده ثابت این وبلاگ هستند تشکر می کنم ، هم از کسانی که به رغم مشتری همیشگی بودن این جا هرگز تا امروز پیامی نگذاشته اند و هم از دوستانی که نظرات خود را بیان می کنند .

طی 6 سال گذشته برای نخستین بار بود که در سالگرد تاسیس این وبلاگ مطلبی را نوشتم ومواردی را خدمت شما عرض کردم به همین خاطر مقداری طولانی شد .

در پایان ، اگر دوستی از آغاز خواننده ثابت این وبلاگ بوده و کماکان هم همراه وبلاگ می باشد درخواست می کنم این مورد را به اطلاع من برساند چون به هر حال طی 6 سال عده ای آمده اند و رفته اند و همیشه مخاطبان همان افراد قدیمی نبوده اند .

پیروز و پایدار باشید .

نویسنده : alireza bahmyari ; ساعت ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۸/۸/٢۳
comment نظرات () لینک